Jak rozpoznać czy on mnie zdradza? Pomożemy ci odpowiedzieć na to pytanie.

Jak seks wpływa na zdrowie?

by • 25/03/2014 • Zdrowie, Związki & SeksComments (0)1157

 

Jak wiadomo, seks sprzedaje sie najlepiej. Od pewnego czasu udowadnia nam to telewizja, Internet i kolorowa prasa. Jednak czy wiesz, jaki bezpośredni wpływ miłosne figle mogą mieć na twoje zdrowie? Jak się okazuje, przyjemność fizyczna i dotyk ukochanej osoby mają związek nie tylko ze spełnieniem seksualnym, lecz także wywierają pozytywne skutki na twoje ciało i zdrowie psychiczne. Przedstawiamy zaskakujące fakty dotyczące seksu i płynących z niego korzyści!

 

Regularny seks zapobiega chorobom

Naukowcy z Uniwersytetu Wilkes w USA dowiedli, że współżycie dwa razy w tygodniu uwalnia przeciwciała odpornościowe pomagające chronić organizm przed chorobami i infekcjami. Im częstsze uprawianie seksu, tym mniejsza podatność na przeziębienie i grypę. Inne badania, przeprowadzone przez British Journal of Urology International, wskazują, że częsty wytrysk u mężczyzny znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia raka prostaty w jego późniejszym życiu.

 

Seks spala kalorie!

Energia, którą tracimy podczas miłosnych igraszek często może być adekwatna do tej spalonej w czasie zajęć fitness czy jazdy na rowerze- podczas trzydziestu minut seksu można spalić nawet do 100 kcal! Poza tym znacznie poprawiamy kondycję mięśni brzucha i ud oraz krążenie. Dzięki niemu zachowasz także młodość! Chemiczne reakcje zachodzące w ciele człowieka uprawiającego regularne pieszczoty pozwalają zachować młodość kościom, mięśniom i skórze.

 

Seks uśmierza ból.

Podczas stosunku i w stanie podniecenia ludzkie ciało uwalnia oksytocynę, która z kolei podnosi poziom endorfin. Te zaś pomagają lepiej niż niejedne tabletki przeciwbólowe,  jednocześnie relaksując i odprężając całe ciało. Regularne baraszkowanie z ukochanym pomaga zwalczać depresję i jej zapobiegać. Kobiety, które regularnie osiągają orgazm są bardziej zrelaksowane, odprężone i bardziej odporne na stres. Idąca za tym emocjonalna satysfakcja sprawia, że o wiele rzadziej chorują na depresje i nerwice. Figle to więc najlepszy, darmowy i najprzyjemniejszy z dostępnych antydepresantów! Zmniejszenie stresu i napięcia, podwyższona samoocena, promienny wygląd i świetne samopoczucie, a to wszystko dzięki chwili zapomnienia z partnerem! Sprawdź w praktyce!

 

Justyna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525