hmsportcover

Jak tanio poprawić sylwetkę?

by • 19/05/2014 • Sport / FitnessComments (0)2364

 

Chciałabyś mieć piękną i smukłą sylwetkę, ale karnety na siłownie są zbyt drogie? Poznaj kilka sposobów na tanią formę ćwiczeń:

 

Szybka przejażdżka

Zrezygnuj z samochodu! Zbliżają się ciepłe dni, nadchodzi lato, popracuj więc nad swoją sylwetką w drodze do pracy, na zakupy czy innych miejsc do których jeździsz autem. Oszczędzisz na paliwie, a zyskasz dużo więcej: spalisz kalorie!

 

Po stopniu do celu

Korzystasz z windy zamiast wchodzić po schodach? Zmień to! Wchodzenie po schodach to dobre ćwiczenie na pośladki. Windą jeździsz prawie codziennie: w szkole, pracy, w domu itd., a schodami chodzisz sporadycznie. Odwróć te proporcje, a widoki z windy zamienisz na widoki w lustrze!

 

Trening w Internecie

Siłownia to dodatkowy wydatek: karnet, buty, strój sportowy, itp. Tymczasem te same treningi możesz robić bez wychodzenia z domu! Wszystko znajdziesz w Internecie. Wiele osób chwali sobie treningi z Mel B byłą wokalistką zespołu Spice Girls oraz miłośniczką fitness. Ponadto dużą popularnością cieszą się Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska lub Rebecca Louise, która namawia do ćwiczeń wykonywanych przez aniołki Victoria’s Secret. Możesz skompletować różne treningi, aby nie były monotonne i wykonywać je samodzielnie w domu. Wystarczy chcieć.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3 4 5