loty d

Jak tanio zwiedzać Europę?

by • 09/02/2016 • PodróżeComments (0)1373

 

Każdy człowiek marzący o podróżach po Europie, może w każdej chwili realizować swoje marzenia. Pomogą mu w tym tanie linie lotnicze oraz serwisy oferujące w dobrych cenach pakiety, na które składają się bilety na samolot oraz wykupiony nocleg na miejscu. Brzmi to zbyt pięknie, aby było prawdziwe? Przyjrzyjmy się zatem, na czym polegają takie oferty.

 

Jak wygląda podróż tanimi liniami lotniczymi?

Tanie linie lotnicze to najlepszy sposób, aby przemieszczać się po Europie. Bilety na nie kosztują bardzo niewielkie pieniądze – wydatek na lot tam i z powrotem poniżej 100 złotych to przeciętna cena za rejs. Dlaczego tak niedużo? Kupując bilety lotnicze na tanie loty, należy liczyć się z pewnymi niedogodnościami – na szczęście nie są one na tyle duże, aby zniechęcać do podróży w ten sposób. U tanich przewoźników nie ma najczęściej podziału na klasy. Wszyscy lecą na jednym pokładzie, na którym nie ma też wyznaczonych miejsc – każdy siada tam, gdzie wolne. Niektórzy przewoźnicy oferują jednak możliwość wykupu biletu z pierwszeństwem wejścia na podkład, co pozwala zająć dowolnie wybrane miejsce. W cenę biletu nie jest wliczony darmowy posiłek na pokładzie. Każda linia posiada także inny limit dopuszczalnego bagażu – jeżeli się go przekroczy, należy wówczas dopłacić do biletu. Warto też dodać, że firmy oferujące tanie loty, korzystają z mniejszych lotnisk miasta docelowego, więc pasażerowie muszą dostać się do śródmieścia na własną rękę, np. korzystając z komunikacji podmiejskiej.

 

Tani pobyt na miejscu – oczywiście!

Jeśli skorzysta się ze wspomnianego na początku pakietu, jaki mają do zaoferowania specjalistyczne strony, można urządzić sobie tanie wakacje. Serwisy mające takie propozycje oferują najczęściej pobyt w trzygwiazdkowych hotelach, położonych w rozsądnej lokalizacji. Dzięki temu rozwiązaniu ma się wygodny dostęp do oferowanych przez dane miasto czy rejon atrakcji oraz solidną bazę do odpoczynku po całym dniu zwiedzania. Dobrze sprawdzić, czy posiłki wliczone są w cenę noclegu, jeśli tak – to ile. Nie zawsze otrzymuje się pełne wyżywienie i czasem np. o obiady warto zadbać samemu. Nie jest to problem, ponieważ tanie bilety lotnicze pozwalają na zaoszczędzenie sporej sumy, którą można przeznaczyć właśnie na tego typu wydatki.

 

Gdzie tanio polecieć?

Przewoźnicy oferujący tanie przeloty oferują bilety lotnicze praktycznie do każdego rejonu Europy, a więc bez problemu znajdzie się kierunek do zakątka, w którym chce się odpocząć, obojętnie od tego, czy będzie to wypoczynek aktywny czy  wylegiwanie się na plaży. Ponieważ koszty wspomnianych pakietów nie kosztują dużo, może sobie pozwolić na nie każda przeciętnie zarabiająca osoba. Dlatego warto spróbować tego właśnie rozwiązania, aby przeżyć niezapomniane chwile.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525