couple4

Jak uratować związek?

by • 03/07/2018 • Związki & SeksComments (0)3388

 

Zorganizuj czas tylko dla siebie

Jeśli w waszym związku zaczyna się dziać źle, szybkim ratunkiem sytuacji może okazać się po prostu czas dla siebie. Spędzanie czasu osobno może sprawić, że zdacie sobie sprawę z tego, co jest dla Was tak naprawdę ważne. Pomyśl o tym, czy zmieniły ci się życiowe priorytety, jak postrzegasz obecną sytuację. Związek ma to do siebie, że musi być stale pielęgnowany. Jeśli jednak zaczynacie spędzacie ze sobą za dużo czasu, istnieje ryzyko, że zaczniecie się po prostu swoim towarzystwem nudzić. Rutyna, codzienne życie potrzebuje czasami odpoczynku od siebie. Takie krótkie rozstanie może Wam uświadomić, jak wielki błąd popełniacie.

 

Znajdźcie wspólną pasję

Problemy w związku może również uratować nowe hobby. Wasze zainteresowania mogą być odpowiedzią na to jak uratować związek! Znajdźcie wspólną pasję, której będziecie mogli oddawać się  bez końca. Może oboje marzycie o tym, aby nauczyć się języka japońskiego? Twój partner chciałby pograć z tobą w tenisa? Albo po prostu oboje jesteśmy kinowymi maniakami i chcielibyście nadrobić filmowe zaległości? Dzielenie wspólnych zainteresowań zbliża do siebie ludzi. Rozwijajcie ją razem! Dzięki temu będziecie czuli, że jesteście jednością, wspaniałymi przyjaciółmi, dobrymi kochankami i kochającymi partnerami.

 

Bądź bardziej empatyczna!

Każdy związek przeżywa różne problemy. Warto pamiętać o tym, aby na takie sprawy spojrzeć czasami z innej perspektywy. Spróbuj zastanowić nad tym, co czuje twój partner, co może go boleć, czy robisz coś, co może mu się nie spodobać. Bądź bardziej empatyczna! Twórz różne scenariusze na temat tego, co twój partner mógł wtedy (podczas kłótni, ostrej wymiany zdań) o tobie myśleć i czy miał w tym wszystkim rację. Ucz się na własnych błędach i nie bój się samokrytyki!

 

Recepta na idealny związek to tak naprawdę dobra komunikacja. To od jej braku zaczynają się piętrzyć między wami różne problemy. Najważniejsze to pracować nad sobą, pielęgnować swój związek i dbać o to, aby nie utracić partnera, poświęcając się wszystkiemu w otoczeniu poza nim. Nie pozwólcie, by cokolwiek stanęło na drodze Waszego szczęścia! Walczcie, a same dojdziecie do tego jak uratować związek!

 

OS

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525