wesele slub

Jak urozmaicić wesele? 6 świetnych sposobów

by • 08/03/2018 • Na czasie, ŚlubComments (1)8378

 

Pary młode organizując swoje przyjęcia weselne, marzą o tym, aby ich uroczysty wieczór kojarzył się gościom z dobrą zabawą i świetną atmosferą. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Jest wykwintne jedzenie, są pięknie przybrane stoły, zespół gra największe hity – wszyscy świetnie się bawią i świętują najważniejszy dzień Waszego życia. Niektórzy odważają się na zorganizowanie tradycyjnych weselnych zabaw, które jednak nie każdemu mogą się spodobać. Jak więc urozmaicić swoje przyjęcie, aby było ono niezapomniane i jeszcze bardziej wyjątkowe? Oto 6 zabawnych i ciekawych sposobów, na to jak urozmaicić wesele.

 

SŁODKI BUFET

Przybyli goście przychodzą na wasze przyjęcie weselne z wieloma kosztownymi prezentami. Wypadałoby by się im jakoś odwdzięczyć! Co powiecie na zorganizowanie i ulokowanie na sali weselnej stoiska tzw. słodkiego bufetu, na którym w fikuśny sposób ułożycie, zaprezentujecie swoje ulubione ciasteczka czy cukierki. Inwencja twórcza jak najbardziej dozwolona! My proponujemy umieścić je w szklanych wazach lub ozdobnych słoikach. Każdy z gości będzie miał możliwość zapakowania tych słodkości do ładnej torebki, wybierając swoje ulubione przysmaki. Następnego dnia po weselu z miłym uśmiechem wspomni Wasze wesele i niezwykłą atmosferę, zajadając się przy tym czekoladowymi batonikami czy oryginalnymi landrynkami.

 

MUZYCZNA LISTA ŻYCZEŃ

Twoi goście przychodzą na Twój ślub również dlatego, aby się fajnie pobawić. Jeśli więc miłośnikom tańca chcielibyście zrobić prezent, może warto pokusić się o Weselną Muzyczną Listę Życzeń. Dlaczego by nie zaprosić ich do udziału w tworzeniu weselnej playlisty? Przygotujcie specjalne formularze, kartki, na których przybyli goście będą mogli napisać, do jakiej piosenki chcieliby tego wieczoru zatańczyć. Mogą ci dać kilka pomysłów. Zobaczysz, czy zespół będzie w stanie spełnić ich marzenie i pomoże wam urozmaicić wesele. Taniec do ulubionych utworów? Goście będą oczarowani!

 

MAD LIBS

W Stanach Zjednoczonych na popularności zyskuje ta łatwa i ciekawa gra – Mad Libs. Spodoba się wszystkim gościom, niezależnie od wieku. Mad Libs to nic innego jak prosty kwestionariusz, który musi zostać wypełniony przez przybyłych na wasze święto. Formularz składa się z wielu różnych układów zdań, w których zostawia się puste pola – to je muszą wypełnić nasi przyjaciele i rodzina. Treść kwestionariusza należy już do Was. Możecie spytać o najciekawszą historię związaną z parą młodą, emocjami, jakie towarzyszą im na weselu. Forma Mad Libs zależy od Was. W Internecie znajdziecie wiele różnych, ciekawych przykładów takich formularzy, które możecie na swoim przyjęciu weselnym wykorzystać.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to Jak urozmaicić wesele? 6 świetnych sposobów

  1. Elżbieta pisze:

    Pomysłów jest niezliczona ilość tylko nie wszystkim to przychodzi do głowy. warto więc wtedy pogadać z osobami co mają taki dar do tego oraz wykorzystać powyższe podane informacje. Kto ma więcej kasy to może wynająć osoby co się tym zajmą. .Bo Państwo Młodzi oczywiście chcą zapewnić najlepszą organizacją i żeby panowała wspaniała cudowna atmosfera.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525