wesele slub

Jak urozmaicić wesele? 6 świetnych sposobów

by • 08/03/2018 • Na czasie, ŚlubComments (1)8160

 

BUDKA ZDJĘCIOWA

To niewątpliwy hit! W Polsce coraz częściej pary młode decydują się na taką formę zabawy. Jak urozmaicić wesele? O konkretnej godzinie podczas waszego przyjęcia weselnego na sali pojawia się specjalna budka zdjęciowa, do której wszyscy goście mają za zadanie wejść, dobrać odpowiedni rekwizyt (kapelusz, wąsy, zabawne okulary, korale, kwiaty) i stanąć do zrobienia zdjęcia. Rekwizyty można oczywiście pozmieniać, towarzystwo też może się wymieniać – im większa kreatywność i pomysłowość, tym lepiej! To naprawdę świetna pamiątka nie tylko dla Młodej Pary, ale także dla gości. Co więcej, firmy organizujące takie przedsięwzięcia zrobią Wam później wspaniałą kompilację zdjęć w postaci prezentacji multimedialnej, którą będziecie mogli podzielić się z rodziną i przyjaciółmi. Wynajęcie takiej budki będzie Was jednak trochę kosztować. 2 godziny robienia zabawnych fotek kosztuje około 1000 złotych.

 

PAMIĄTKOWA TABLICA

A jak urozmaicić wesele tanim sposobem? Bardzo prostym i ciekawym pomysłem będzie tablica pamiątkowa, którą umieścicie w konkretnym miejscu na sali weselnej. Na tej tablicy goście będą mogli, np. podpisać się, napisać Wam parę ciepłych słów albo odcisnąć swoje odciski palców. To pamiątka na całe życie! A goście będą mieli przy tym naprawdę dobrą zabawę!

 

SZYBKIE KARAOKE

Kto powiedział, że wesele nie może przemienić się na chwilę w imprezę karaoke? Ciocie i wujkowie na pewno zechcą zaśpiewać dla wszystkich ulubiony utwór. Z pewnością sprawi im to wielką frajdę! Spodoba się to także wszystkim pozostałym gościom, którzy będą mieli przy tym kupę śmiechu. Przygotujcie listę 20 piosenek dostępnych w wersji karaoke, dogadajcie się z zespołem, który zajmie się organizacją karaoke. 30 minut dobrej rozrywki w stylu karaoke jeszcze nikomu nie zaszkodziło!

 

Wesele możesz urozmaicić również wybierając oryginalny utwór na pierwszy taniec. Sprawdź nasz ranking – Piosenki na pierwszy taniec.

 

Co sądzicie o takich formach aktywności? Według nas, warto wiedzieć jak urozmaicić wesele! Pokusiłybyście się o któryś z tych pomysłów na swoim weselu?

 

OS

Pin It

Related Posts

One Response to Jak urozmaicić wesele? 6 świetnych sposobów

  1. Elżbieta pisze:

    Pomysłów jest niezliczona ilość tylko nie wszystkim to przychodzi do głowy. warto więc wtedy pogadać z osobami co mają taki dar do tego oraz wykorzystać powyższe podane informacje. Kto ma więcej kasy to może wynająć osoby co się tym zajmą. .Bo Państwo Młodzi oczywiście chcą zapewnić najlepszą organizacją i żeby panowała wspaniała cudowna atmosfera.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525