zawod3

Jak utrzymać opaleniznę? Cenne rady!

by • 05/05/2018 • Na czasie, Pielęgnacja ciałaComments (0)2482

 

Dla niektórych z nas czas wakacji jeszcze przed nami, część z nas wróciła już z letnich wojaży. Nieważne, w której grupie się znajdujesz, temat przedłużenia i utrwalenia naturalnej opalenizny nie powinien być ci obcy. Każda z nas chciałaby utrzymać ją jak najdłużej. Co robić, aby zachować blask naszej skóry? Przeczytajcie same jak utrzymać opaleniznę na dłużej?

 

Unikaj gorących pryszniców. Gorące kąpiele odwodnią twoją skórę, przez co doprowadzisz do szybszego jej złuszczenia. Staraj się kąpać w chłodnej, letniej wodzie. Używaj do mycia olejków, żeli mocno nawilżających, które pomogą stale nawadniać Twoją skórę.

 

Nawilżaj, nawilżaj, nawilżaj! Nie ma lepszego sposobu na to, aby zatrzymać opaleniznę na dłużej od mocnego i regularnego jej nawilżania. Balsamy, masła do ciała powinny znaleźć się na łazienkowych półkach, w torebce, plecaku. Wcieraj nawilżające kremy jak najczęściej się da! Nie wymaga to od ciebie dużego wysiłku, a dzięki temu Twoja skóra będzie ciągle nawilżona, a do tego niezwykle gładka, pachnąca. Dzięki zapachom i aromatom balsamów znów powrócisz do wspomnień z wakacji. Nie zapominaj o tym!

 

Olejki. W gabinetach kosmetycznych mówi się o pewnym tricku, dzięki któremu nasze nogi wydadzą się jeszcze seksowniejsze i szczuplejsze. Trick polega na używaniu błyszczącego, lekkiego olejku do ciała, który nabłyszczy naszą opaloną skórę. Używaj go na ręce i nogi, a Twoja opalenizna będzie Twoim wielkim atutem!

 

Złuszczanie. Nie jest to najważniejszą czynnością, ale cotygodniowe złuszczanie naszej skóry, pomoże nam usunąć spieczone komórki powierzchniowe na naszym ciele. Dzięki czemu łatwiej przygotujesz ją na kolejne promienie słoneczne. Jeśli boisz się takich procesów, użyj tradycyjnego peelingu w formie scrub do ciała. Wystarczy używać go raz na tydzień!

 

Stopniowa opalenizna. Sekretem tego, jak przedłużyć opaleniznę, są również odpowiednie zasady dotyczące samego opalania. Warto opalać się stopniowo. Skóra musi się przyzwyczaić do opalania, odpoczywać, kiedy trzeba od promieni słonecznych. Dzięki temu będziesz się cieszyć o wiele dłużej piękną, błyszczącą opalenizną.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525