zawod3

Jak utrzymać opaleniznę? Cenne rady!

by • 05/05/2018 • Na czasie, Pielęgnacja ciałaComments (0)2134

 

Bronzer. Jeśli chcesz podkreślić swoją opaleniznę, możesz zastosować matowy bronzer, który pomoże Ci dodać skórze jeszcze więcej naturalnej opalenizny. Nie stosuj go jednak na całej powierzchni naszej twarzy, a tylko tam, gdzie słońce naturalnie uderza swoimi promieniami, czyli na czole, skroniach, nosie i kościach policzkowych. Co za dużo to nie zdrowo!

 

Jedz beta-karoteny! Wiele badań wykazało, że dieta bogata w beta-karoten (produkty zawierają czerwono-pomarańczowy naturalny pigment) mogą pomóc odtworzyć blask słońca na twojej skórze. Najlepszym źródłem beta-karotenów są: słodkie ziemniaki, morele, mango i marchew. Korzystaj z tych dobroci i ciesz się opalenizną na dłużej!

 

Pij wodę! To, że nie jesteś już na leżaku nad brzegiem ciepłego morza, nie zwalnia cię z obowiązku picia wody! Utrzymuj nawilżenie wszystkich komórek twojego ciała! To naprawdę wpływa również na kondycję Twojej skóry i opalenizny!

 

Ulubiony kolor opalenizny: biały. Biel królowała na tegorocznych wiosenno-letnich pokazach najlepszych projektantów. Nic dziwnego! Biel kocha opaleniznę z wzajemnością. Noś białe ciuchy lub inne, jaśniejsze, które świetnie podkreślą złocisty brąz na Twojej skórze. Śnieżnobiała koszula, bronzer i różowy błyszczyk – to jedno z lepszych posunięć w kwestii poprawy nastroju powakacyjnego!

 

OS

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525