burberrr

Jak wybrać torebkę do pracy?

by • 01/03/2018 • Moda, TrendyComments (0)910

 

Mimo upływających lat, akcesorium numer jeden dla każdej kobiety pozostaje stylowa torebka. Ma ona nie tylko wyglądać świetnie na naszym ramieniu, ale także pomieścić wszystko, co potrzebujemy mieć przy sobie, jak chociażby portfel, kosmetyki, dokumenty, klucze, telefon i tak dalej. Każda z nas musi posiadać w swoim arsenale torebkę na każdą okazję, zarówno na imprezę, jak i do pracy! Dziś skupimy się właśnie na tej bardziej oficjalnej wersji i zastanowimy się, co musi ona mieć, aby spisywała się jak najlepiej?

 

Model

Wybierając torebkę do pracy, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. Pewnie zastanawiacie się: co jest tak istotnymi czynnikami? Śpieszymy z pomocą! Przede wszystkim, myślmy o funkcjonalności, elegancji i co najważniejsze — uniwersalność! W miejscu pracy najlepszym wyjściem będą duże, szerokie, klasyczne torebki z rączką, które mają kształt trapezu. Taki model dzięki swojej ponadczasowości będzie pasował zarówno na spotkanie biznesowe, jak i szybki obiad tuż po pracy. Inną, nieco mniej oficjalna opcja to tzw. shopper bags, lecz wykonane z wysokiej jakości skóry. Mimo tego, że znajdziemy tam tylko jedną, lecz pojemną komorę, do której zmieści się wszystko od laptopa do kosmetyczki, znajduje ona ogromne rzesze fanek.

 

Materiał

Nie możemy zapomnieć o materiale, z którego jest wykonana torba, gdyż to właśnie jego jakość stanowi o tym, jak długo pozostanie ona w naszej rotacji. Nadal niedoścignionym wzorem pozostaje naturalna skóra, która odznacza się niesamowitą wytrzymałością. Jej przeciwnicy optują częściej za wykorzystywaniem skóry syntetycznej, tzw. ekoskóry. Jej główną wadą jest to, że nie jest ona, tak wytrzymała, jak poprzedniczka, co objawia się pęknięciami przy niskich temperaturach. Nie zaszkodzi także sprawdzenie innych elementów świadczących o jakości jak chociażby szwy, czy zamki.

Markowe torebki wprost stworzone dla Ciebie znajdziesz na https://www.markoweubrania.com/kategoria/torebki

 

Uniwersalność

Czas wspomnieć o uniwersalności. Do praktycznie każdej stylizacji biurowej bardzo bezpiecznym wyjściem będzie utrzymywanie się przy palecie barw stosowanych i bardzo neutralnych. Poza pierwszym co przyjdzie nam do głowy, czyli czarnym, w modzie pozostają szarości, brązy, pastele czy prawdziwy hit ostatnich lat, czyli butelkowa zieleń! Nieważne co wybierzemy, możemy być pewni, że nie ważne co założymy do pracy, będziemy prezentować się świetnie!

 

Podsumowanie

Wybór „służbowej” torebki powinien być dość prosty, gdy będziemy wiedzieć czego szukać i jak ocenić czy będzie to dobra decyzja. Przede wszystkim, powinniśmy się jednak sugerować nie tylko modą, jednak także tym, co nam się podoba. Lepiej jest wydać pewną ilość pieniędzy na coś, z czego jesteśmy zadowoleni i gdy korzystanie z tego jest dla nas przyjemne.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525