praca

Jak wyrwać się z pracy? – 15 wiarygodnych wymówek

by • 18/05/2018 • PracaComments (0)4955

 

Środek lata, niewiarygodny upał, a Ty musisz siedzieć za biurkiem przez najbliższe 8 godzin? Nieciekawa perspektywa. Na szczęście istnieją sposoby, aby raz na jakiś czas spróbować wyrwać się z pracy i oszczędzić sobie kolejnych 2 godzin siedzenia za biurkiem. Zatem jak wyrwać się z pracy? Przygotowałyśmy dla Was top 15 najbardziej wiarygodnych wymówek. Korzystajcie do woli!

 

„Pękły mi rury w domu!” – zadzwonił sąsiad z poważnym emergency! Piwnica zalana, sąsiedzi zalani! Przecież musisz wrócić do domu jak najszybciej!

 

„Pies/kot jest w potrzebie” – okazuje się, że akurat o tej godzinie twój pies lub kot zatruł się jedzeniem i MUSISZ zawieźć go do najbliższego lekarza weterynarii. Jeśli twój szef jest miłośnikiem zwierząt, wypuści cię z pracy jeszcze tej samej chwili.

 

„Zatrucie pokarmowe” – zaszkodził ci obiad na stołówce – co możesz poradzić?, jesteś nieefektywnym pracownikiem, więc najlepiej byłoby się kurować w domu! (albo na piwie ze znajomymi).

 

„Mam biegunkę! – wszyscy w biurze będą tak zakłopotani twoim problemem, że w przeciągu 5 minut będziesz już poza firmą.

 

„Wypadł ci ząb” – ból zęba jest jednym z najgorszych; to chyba jasne, że musisz jak najszybciej skorzystać z porady dentysty! Do domu!

 

nastepna 

fot. Wikipedia Commons

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3