Najlepsze komedie romantyczny z pewnością umilą wam wieczór we dwoje.

Wznieć żar namiętności w związku!

by • 15/06/2015 • Związki & SeksComments (1)5109

 

W większości stałych związków przychodzi czas, w którym nasze życie seksualne staje się nieco nudne. Może ono doprowadzić do konfliktu pomiędzy obojgiem partnerów, a nawet rozstania. Dla niektórych z nas seks jest istotną sprawą, dlatego tak ważnym jest, aby namiętność i pożądanie wciąż kwitło pomiędzy Tobą, a twoim partnerem. Jak to zrobić? Jesteście gotowe na wielkie zmiany w swojej sypialni?

 

Zgadzaj się na seks!

Jedną z najlepszych porad na urozmaicenie swojego życia seksualnego jest… częstsze uprawianie seksu. Nie poddawaj się i nie ulegaj byle pretekstom: „Jestem zmęczona!”, „Boli mnie głowa!”. Wszystkie zdajemy sobie sprawę, że kiedy przychodzi, co do czego to będziemy przeżywać najprzyjemniejsze chwile. Podejmijcie wysiłek! Zgadzajcie się na seks, kiedy tylko to możliwe!

 

Zmieniaj pozycje seksualne!

Jeśli od kilku miesięcy uprawiacie seks w tej samej pozycji, nic dziwnego, że zaczynacie być sobą znudzeni. Weź swoje życie seksualne w swoje ręce! Próbujcie nowych pozycji! Jeśli nie jesteś ekspertką w dziedzinie seksu, zakup specjalistyczne książki. Nowe pozycje odmienią Wasze życie na zawsze. Przeniosą Was w nowy świat przyjemności. Jeśli uprawiacie wiecznie seks w sypialnianym łóżku, przenieście się raz na jakiś na blat do kuchni albo po prysznic. Trzeba tylko chcieć!

 

Wybierz się na zakupy!

Poza seksowną bieliznę warto wybrać się także do… sex-shopu. Erotyczne zabawki są wspaniałą okazją do podkręcenia atmosfery w waszej sypialni. Możecie wybrać się na te zakupy razem! Uwierz mi, że twój facet będzie chciał się jak najszybciej znaleźć w Waszym domu! Co więcej, takie gadżety erotyczne mogą wprowadzić wasze życie seksualne na zupełnie inny, nieznany Wam dotąd poziom. Lubisz nowości? Jesteś otwarta na nowe wyzwania? Przekonaj do tego partnera i cieszcie się sobą w kompletnie innej krainie erotycznej.

 

Weź sprawy w swoje ręce

Jeśli wychodzisz z założenia, że to partner powinien pierwszy wychodzić z inicjatywą, jesteś w błędzie. Panie też mogą grać pierwsze skrzypce! Spróbuj i zobaczysz, jak twój partner na to zareaguje! Gwarantuję ci, że będzie tym zachwycony!

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to Wznieć żar namiętności w związku!

  1. Elżbieta pisze:

    Ciekawy artykuł do poczytania,Na temat tych spraw opisanych są różne poglądy i opinie.Powinno dwoje ludzi związanych ze sobą o tym podyskutować..

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525