Najlepsze komedie romantyczny z pewnością umilą wam wieczór we dwoje.

Wznieć żar namiętności w związku!

by • 15/06/2015 • Związki & SeksComments (1)5293

 

Kup sobie coś seksownego!

Mężczyźni to wzrokowcy! Jeśli założysz na siebie coś seksownego, prześwitującego, koronkowego z pewnością zacznie szybciej oddychać! Zacznij od bielizny: koronkowy biustonosz, czerwone stringi – zmień coś i zaszalej! Mężczyzna na pewno zwróci na to uwagę! Podniecisz go i wieczór skończy się wówczas naprawdę miło!

 

Flirtuj!

Seks zaczyna się często w innym pokoju niż w sypialni. Flirt to klucz do sukcesu! Nie twój facet wie, że jest atrakcyjny, przystojny. Komplementuj go! Po chwilach słodzenia, zacznij kusić! Szepnij mu coś seksownego na ucho, powiedz, że chciałabyś teraz zostać z nim sam na sam itp. Podkręć atmosferę i czekaj na efekty!

 

Dłuższy czas na grę wstępną!

Mężczyzna działa trochę jak bezpiecznik czy wyłącznik światła. Może być on gotowy do stosunku seksualnego praktycznie od zaraz. Inaczej jest z nami, kobietami. Lubimy dłuższą grę wstępną, która rozgrzewa nas, podnieca i nakręca do działania. Przekonaj partnera, że jemu też spodoba się ta dłuższa gra wstępna. Pobawcie się waszymi ciałami! Zacznijcie pieścić części swojego ciała, powoli, delektując się nimi. Lepiej się poznacie, a tym samym taki wir namiętności zaprocentuje w kolejnych stosunkach seksualnych.

 

OS

Pin It

Related Posts

One Response to Wznieć żar namiętności w związku!

  1. Elżbieta pisze:

    Ciekawy artykuł do poczytania,Na temat tych spraw opisanych są różne poglądy i opinie.Powinno dwoje ludzi związanych ze sobą o tym podyskutować..

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3