trening

Jak zacząć ćwiczyć?

by • 16/11/2018 • Sport / Fitness, Styl życiaComments (0)839

 

Początek roku to czas, gdy wiele osób decyduje się na wprowadzenie zmian w swoim życiu. Jeżeli i ty chcesz zacząć się więcej ruszać lub nieco schudnąć, zaplanuj dobrze swoją aktywność. Duża część postanowień noworocznych kończy się w sferze planowania, tylko dlatego, że nie wiadomo jak się zabrać za ich realizację! My pokażemy ci krok po kroku, na przykładzie prostego porównania, co zrobić by zrealizować plany.

 

Zanim pójdziesz na siłownię

Zanim rozpoczniesz trening sprawdź, czy stan twojego zdrowia pozwala ci na ten rodzaj aktywności, który sobie wybrałaś. Zrób badania kontrolne, sprawdź, czy gdzieś w organizmie nie czai się choroba. Bądź jak antywirus AVG Ultimate – przeskanuj cały system pod kątem różnych zagrożeń i upewnij się, że nie zaskoczy cię żaden wirus lub inne zagrożenia.

 

Dobrze wybierz klub

Szukając dobrej siłowni zwróć uwagę na to, czy na sali są obecni trenerzy; jakie jest wyposażenie i czy godziny otwarcia pasują do twoich oczekiwań. Przy wyborze możesz kierować się też popularnością i opiniami innych użytkowników. Odzwierciedlają one wysoką jakość usług. Ta cecha zadecydowała o tym, że AVG Ultimate używa 400 milionów ludzi na świecie.

Gdy wybierzesz klub, zapoznaj się z umową lub regulaminem. Muszą być jasne i zrozumiałe, bez „gwiazdek” i drobnego druczku. Najlepiej by były proste jak licencja Ultimate: jeden raz kupujesz, a instalujesz ile razy chcesz i gdzie chcesz.

Sprawdź też ofertę i programy lojalnościowe, które pozwolą ci płacić mniej. Możesz mieć jak w AVG. Kupując teraz Ultimate, prezent w postaci 10% rabatu dostajesz już na wstępie (kod promocyjny avgfit, do wykorzystania na stronie avg.pl).

 

Pierwszy trening

Na siłowni nie bój się pytać o wszystko. Personel pokaże ci gdzie są szatnie i prysznice; trenerzy zademonstrują jak należy poprawnie ćwiczyć na poszczególnych urządzeniach. Zawsze możesz poprosić o skorygowanie błędów. Bądź jak AVG Ultimate, który bez ograniczeń udostępnia swoim użytkownikom pomoc techniczną po polsku.

Zanim wejdziesz na salę, pamiętaj by zamknąć swoją szafkę na kłódkę / zamek. Jak Ultimate stosuj zasadę ograniczonego zaufania. Tak jak on nie dopuszczaj podglądaczy do swojego życia (ochrona kamerki) i dbaj o własność (ochrona przed atakami hakerów).

 

Kolejne treningi

W trakcie treningów monitoruj swój organizm i pamiętaj, by dobrać wysiłek do możliwości. Zwróć też uwagę na dietę, suplementację i detoks. Pamiętaj o regeneracji! To one pozwolą ci poprawić osiągnięcia i rozwinąć umiejętności. Bądź jak AVG Ultimate, który przegląda twój komputer i usuwa z niego wszystkie niepotrzebne „śmieci”, by mógł pracować wydajniej i szybciej.

Pamiętaj, by ćwiczenia były uniwersalne – rozwijały wszystkie mięśnie, poprawiały kondycję i ogólne samopoczucie. Niech będą jak AVG Ultimate: jeden i ten sam program na komputery, tablety i na smartfony.

Te kilka prostych zasad pomoże osiągnąć ci sukces. Pamiętaj, by być jak AVG Ultimate! Bo tylko regularna praca przyniesie ci oczekiwane efekty!

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o AVG Ultimate? Kliknij tutaj!

https://trybawaryjny.pl/

https://www.avg.pl/

 

logo-avg-z-napisem-300x143

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3 4 5