jak zaoszczedzic na weselu

Jak zaoszczędzić na weselu?

by • 19/03/2018 • ŚlubComments (1)3899

 

Kwiaciarnia na szybko!

Niestety, kwiaciarnie zbijają kokosy na uprzednio wcześniej zamówionych bukietach kwiatów czy ozdobach w kościele. Zaryzykuj i zamów kwiaty z dnia na dzień, nie wspominając nic o tym, że potrzebne jest ci to na wesele. Uwierz mi, że ceny, jakie usłyszysz od pani kwiaciarki, będą niewiarygodnie niższe.

 

Tnij koszta.

To najbardziej brutalna forma oszczędzania. Jeśli naprawdę nie przelewa wam się i jesteś przerażona kosztami wyprawienia wesela, zrezygnuj z kilkunastu gości. Oni na pewno się nie obrażą! Musisz jednak mierzyć siły na zamiary. Postaraj się delikatnie wykreślić z listy dalszą rodzinę i wytłumacz mamie, że najzwyczajniej w świecie nie stać cię na ich zaproszenia. Dodaj do tego argument, że i tak nie utrzymujecie od dawna bliskich kontaktów – powinno zadziałać!

 

Zostań DJ Panną Młodą!

W dobie dzisiejszej technologii i postępie elektronicznym, mogłabyś naprawdę ułożyć długą playlistę najlepszych, najbliższych twojemu sercu, najbardziej ulubionych utworów i połączyć je w jednym pliku. Zaoszczędzisz sporo pieniędzy, a goście będą się bawić przy muzyce, o jakiej ty od zawsze marzyłaś. To naprawdę banalnie proste! Zaproście znajomych na weekend i bawcie się w układanie piosenek! To może być świetną zabawą, a przy tym portfel wciąż na tym nie ucierpi!

 

Kto pyta, nie błądzi. 

Zastanawiasz się jak zaoszczędzić na weselu, a najważniejszym zadaniem, jakie stoi przed Tobą, to pytać! Pytaj znajomych, kuzynów, bliska rodzinę, kolegów z pracy. Być może ich przyjaciel jest wedding plannerem i mógłby spuścić trochę ceny dla ciebie. Być może ktoś ma znajomego cukiernika, który przygotuje dla ciebie tort w niższej cenie. Pytanie i kontakty międzyludzkie naprawdę mogą okazać się zbawienne! Grunt to pozytywne nastawienie i wiara, że wszystko się uda!

 

OS

Pin It

Related Posts

One Response to Jak zaoszczędzić na weselu?

  1. Elżbieta pisze:

    To naprawdę cenne rady powinni się z nimi zapoznać osoby zainteresowane.
    Wtedy koszty urządzenia wesela będą o wiele niższe,z pożytkiem dla kieszeni.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525