jak poderwac faceta

Jak zaprosić go na randkę? Przejmij inicjatywę!

by • 27/01/2018 • Związki & SeksComments (0)7910

 

Kiedy go widzisz, nie potrafisz myśleć o niczym innym? Zadłużyłaś się w jego fizyczności i coraz bardziej podoba Ci się jego charakter? Chciałabyś iść z nim na randkę, ale nie wiesz, czemu on nie chcę Cie zaprosić? Zastanawiasz się, czy masz u niego szansę? Nie czekaj, aż on domyśli się, co czujesz! Przejmij inicjatywę i zacznij działać w pojedynkę! Jak to zrobić? Co robić, żeby w końcu pójść z nim na randkę? Oto zestaw przydatnych rad i wskazówek! Działajcie!

 

ZASADA NR 1: Bądź (nie)widzialna!

 

Nie pozwól, aby on uznał cię za nachalną i zdesperowaną kobietę, która nie daje mu żyć i ciągle jest w jego otoczeniu. Wszystkie twoje działania muszą być przemyślane, a słowa jak najbardziej ostrożne. Jeśli boisz się spotkania face to face i martwisz się o to, że nie utrzymasz nerwów i podekscytowania jego osobą na wodzy, to może warto pokusić się o telefoniczny flirt i podryw, który doprowadzi cię prostą drogą do celu, czyli umówienia się z nim na randkę.

 

Jeśli wybierzesz do tego drogę telefoniczną lub SMS-ową i chcesz, żeby to one doprowadziły cię do wymarzonej randki z nim, to pamiętaj, że nie możesz pisać wszystkiego z grubej rury. Musisz zostawić sobie przestrzeń i szczyptę godności w przypadku, gdyby on jednak nie był zainteresowany spotkaniem z Tobą na takiej stopie, o jakiej Ty marzysz dniami i nocami.

 

Jeśli załapiecie wspólny kontakt i zaczniecie regularnie SMS-ować, warto najpierw zadawać mu całkiem neutralne pytanie, np. jak minął mu dzień w pracy, jak poukładały się jego sprawy rodzinne czy jak udało się spotkanie z kolegami. Nie daj po sobie od razu poznać, że straciłaś dla niego głowę. Wszystko w swoim czasie! Najpierw istotne jest tzw. zbadanie rynku, zrobienie dokładnego researchu itp. itd. Bądź cierpliwa!

 

ZASADA NR 2: Przypadek, fart i zbieg okoliczności

 

Pamiętajcie, że propozycja i zaproszenie go na randkę wcale nie musi wiązać się z bezpośrednim zapytaniem, które dla niego może się wydać trochę niepokojące i niekomfortowo (w końcu utarło się przecież, że to facet ma być tym, który sobie nas wybiera). I choć z tym utartym przekonaniem się nie zgadzamy, to podoba nam się pomysł przypadkowego zaproszenia, czyli takiego, które nie wygląda na zaproszenie na randkę, nie jest nachalne, a może być tylko wyrazem sympatii lub przyjacielskiego usposobienia.

 

Przykładowo, jeśli rozmawiacie ze swoim przystojniakiem na temat nowego filmu, o którym mówi, że chce go koniecznie zobaczyć, zasugerujcie, że trailer tak wam się podobał, że w sumie możecie skoczyć na niego razem. Jest niezobowiązująco, a z drugiej strony poszedł do niego jasny komunikat, że w jego towarzystwie czujecie się dobrze i wspólne wyjście do kina wydaje wam się fajnym pomysłem.

 

Jeśli nadal operujecie raczej drogą telefoniczną lub SMS-ową to pamiętaj o tym, aby z rozwagą i dużą dozą ostrożni używać twierdzeń, określeń i słów. Jeśli Ci na nim zależy, nie stwarzaj wrażenia, że jesteś tylko jego kumpelą, z którą może napić się piwa. On musi wiedzieć, że Ty możesz być materiałem na jego przyszłą kobietę, a nie osobę, która w wolnej chwili zastąpi jego kumplów i będzie się mógł z nią napić alkoholu. Intelektualne rozmowy są naprawdę pożądane! Pobudzaj jego umysł i ciało, pisząc np. o szczegółach nowo kupionej sukienki – boisz się, że za dużo w Tobie odsłoni… Nakarm jego wyobraźnię!

 

ZASADA NR 3: Pewność siebie, kobiecość, uśmiech!

Nie dajcie się zbyć! Jeśli on mówi wam, że jest piekielnie zajęty, to nie ułatwiajcie mu sprawy: „Wiem, że jesteś zajęty i w sumie to nie miałbyś czasu się ze mną spotkać!”. Musisz zachowywać się tak, żeby gość pomyślał, że wyjście z tobą na kolację jest super pomysłem. Bądź zabawna! Uśmiechaj się! Stań się jego przyjaciółką, a równocześnie kuś go i wódź na pokuszenie! Jeśli będziesz robić z siebie ofiarę, nie będziesz przy nim naturalna, wesoła, cieszącą się życiem, lekko zakręcona, to żaden facet nie pomyśli nawet o tym, że kino, kolacja z Wami może być sposobem na spędzenie miłego i ciekawego wieczoru.

 

Jeśli Twoje początkowe „podchody” w końcu zaczną dawać radę i facet zacznie zabiegać o kontakt z Tobą, a wasze relacje będą naprawdę dobre i bardzo przyjacielskie, nie wahaj się zadać koronnego pytania: „A może wyskoczymy gdzieś w końcu razem?”. Pamiętaj, aby zrobić to z uśmiechem, w lekko żartobliwym tonie, żeby on nadal nie orientował się w tym, jak bardzo się w nim… zakochujecie. To zostawcie na deser!

 

Pokażcie mu, że dobrze czujecie się w jego towarzystwie, że lubicie jego żarty, osobowość, ale zostawcie sobie otwartą furtkę i pozwólcie mu działać dalej. Wasza robota kończy się teraz na wymarzonej randce! Jeśli on się zadłuży, po koronnej randce nie da Wam już nigdy spokoju… Brawo! I o to chodziło!

 

OS

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2