jak poderwac faceta

Jak zaprosić go na randkę? Przejmij inicjatywę!

by • 27/01/2018 • Związki & SeksComments (0)3739

 

Przykładowo, jeśli rozmawiacie ze swoim przystojniakiem na temat nowego filmu, o którym mówi, że chce go koniecznie zobaczyć, zasugerujcie, że trailer tak wam się podobał, że w sumie możecie skoczyć na niego razem. Jest niezobowiązująco, a z drugiej strony poszedł do niego jasny komunikat, że w jego towarzystwie czujecie się dobrze i wspólne wyjście do kina wydaje wam się fajnym pomysłem.

 

Jeśli nadal operujecie raczej drogą telefoniczną lub SMS-ową to pamiętaj o tym, aby z rozwagą i dużą dozą ostrożni używać twierdzeń, określeń i słów. Jeśli Ci na nim zależy, nie stwarzaj wrażenia, że jesteś tylko jego kumpelą, z którą może napić się piwa. On musi wiedzieć, że Ty możesz być materiałem na jego przyszłą kobietę, a nie osobę, która w wolnej chwili zastąpi jego kumplów i będzie się mógł z nią napić alkoholu. Intelektualne rozmowy są naprawdę pożądane! Pobudzaj jego umysł i ciało, pisząc np. o szczegółach nowo kupionej sukienki – boisz się, że za dużo w Tobie odsłoni… Nakarm jego wyobraźnię!

 

ZASADA NR 3: Pewność siebie, kobiecość, uśmiech!

Nie dajcie się zbyć! Jeśli on mówi wam, że jest piekielnie zajęty, to nie ułatwiajcie mu sprawy: „Wiem, że jesteś zajęty i w sumie to nie miałbyś czasu się ze mną spotkać!”. Musisz zachowywać się tak, żeby gość pomyślał, że wyjście z tobą na kolację jest super pomysłem. Bądź zabawna! Uśmiechaj się! Stań się jego przyjaciółką, a równocześnie kuś go i wódź na pokuszenie! Jeśli będziesz robić z siebie ofiarę, nie będziesz przy nim naturalna, wesoła, cieszącą się życiem, lekko zakręcona, to żaden facet nie pomyśli nawet o tym, że kino, kolacja z Wami może być sposobem na spędzenie miłego i ciekawego wieczoru.

 

Jeśli Twoje początkowe „podchody” w końcu zaczną dawać radę i facet zacznie zabiegać o kontakt z Tobą, a wasze relacje będą naprawdę dobre i bardzo przyjacielskie, nie wahaj się zadać koronnego pytania: „A może wyskoczymy gdzieś w końcu razem?”. Pamiętaj, aby zrobić to z uśmiechem, w lekko żartobliwym tonie, żeby on nadal nie orientował się w tym, jak bardzo się w nim… zakochujecie. To zostawcie na deser!

 

Pokażcie mu, że dobrze czujecie się w jego towarzystwie, że lubicie jego żarty, osobowość, ale zostawcie sobie otwartą furtkę i pozwólcie mu działać dalej. Wasza robota kończy się teraz na wymarzonej randce! Jeśli on się zadłuży, po koronnej randce nie da Wam już nigdy spokoju… Brawo! I o to chodziło!

 

OS

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525