Nasz artykuł podpowie ci jak zaskoczyć faceta w łóżku.

Jak zimą rozgrzać swój związek

by • 08/12/2013 • Związki & SeksComments (0)1034

 

Zima już do nas dotarła, a zimne powiewy wiatru i minusowe temperatury sprawiają, że jesteśmy wdzięczni za ciepłe piżamy i koce elektryczne. O tej porze roku spada libido, a relacje między partnerami stają się nieco mniej intymne. Nie jest to niczym niezwykłym. Na szczęście istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić aby rozgrzać zimą swoje życie seksualne i pozostać w bliskości ze swoim partnerem. Wypróbuj kilka pomysłów, po których nie będziesz chciała aby sima się skończyła.

 

Weź z partnerem zmysłową kąpiel lub prysznic

Jeśli w sypialni jest zbyt chłodno by się rozebrać, dlaczego by nie spróbować przenieść wszystkich potrzebnych rzeczy do łazienki i wziąć romantyczną kąpiel lub prysznic. Nalej do wanny gorącej wody i dodaj zapachowych olejków, płynów i soli, aby stworzyć relaksującą i przytulną atmosferę. Zgaś światło, zapal świece, nastaw odpowiednią muzykę i przygotuj kieliszki z winem lub szampanem. Jak dalej potoczy się wieczór zależy już tylko od was.

 

Zachowaj intymność

Wraz ze spadkiem temperatury powietrza, konieczne może być odstawienie eksperymentalnych pozycji seksualnych, aż się nie ociepli. Oczywiście to dotyczy przede wszystkim osób, u których kaloryfery nie spełniają swojego zadania i w sypialni jest dość chłodno. Spróbuj wtedy bardziej tradycyjnego i klasycznego seksu, który zmusza do poruszania się jak najbliżej twojego partnera dzięki czemu będziecie się nawzajem ogrzewać. Pamiętaj, intymność jest kluczem podczas tych zimowych miesięcy.

 

Podkręć kominek

Jeśli masz to szczęście i posiadasz w swoim domu kominek, wystarczy że mocno w nim napalisz, rozłożysz pod nim wygodny miękki koc, kilka poduszek. Nie ma wielu tak zmysłowych rzeczy jak seks i relaks z partnerem przy trzaskających płomieniach i delikatnym ciepłym świetle z kominka podczas gdy za oknem szaleje śnieżna zawierucha lub leje deszcz. By wieczór był jeszcze lepszy przygotuj szampana i truskawki w czekoladzie lub inne afrodyzjaki. Pamiętajcie by dokładać do kominka żeby płomień nie zgasł.

 

RH

 

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525