makijaz polki

PORADNIK: Jak zrobić idealną kreskę?

by • 22/03/2018 • Makijaż, UrodaComments (0)3804

 

KROK 4

Po skończeniu malowania kreski warto poczekać pół minuty do momentu pewności, że tusz z eyelinera dokładnie wysechł. Lepiej nie otwierać oka za wcześnie, aby unikać czarnego odbicia na powiece. Po skończonym malowaniu bardzo ważną czynnością jest dokładne wytuszowanie rzęs czarną maskarą, najlepiej pogrubiającą i podkręcającą rzęsy, która nada dodatkowej głębi i pikantnego charakteru Twojego oka.

 

Pomocne tutoriale

 

Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości i chciałybyście zobaczyć na żywo, jak wygląda w praktyce jej malowanie, polecamy Wam serdecznie kanał na YouTubie Red Lips Monster, która pokazuje na swoim przykładzie, jak zrobić idealną kreskę. Powodzenia! Niechaj będzie ona dla Was kolejną inspiracją!

 

 

 

Jak wybrać idealny eyeliner?

 

Nie każdy eyeliner sprawdzi się na początku Waszych makijażowych nauk. Warto więc najpierw zasięgnąć szybkiej wiedzy na temat ich rodzajów. Dowiedzcie się, który z nich warto wybrać na początek! Oto 3 rodzaje eyelinera, które powinnyście poznać ucząc się jak zrobić idealną kreskę!

 

Eyeliner z bardzo cieniutkim pędzelkiem.

Płynna, dość rozrzedzona konsystencja, bardzo precyzyjny pędzelek – kosmetyk tego typu sprawdzi się bardzo dobrze, ale nie powinno się go używać na początkach swojej nauki robienia perfekcyjnej kreski, ponieważ jego cienki pędzelek wykona jedynie cienkie kreski, które niestety wymagają od nas wprawy. (np. Sephora)

 

sefora

Sephora, 49 zł

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525