makijaz34

Sekret dobrego SELFIE

by • 09/07/2014 • Instagram, Styl życiaComments (0)5575

 

Fenomen zdjęć typu selfie jest niepodważalny. Każda z nas na pewno ma w swojej karierze już kilka udanych lub mniej fotografii. Problem selfie polega na tym, że rzadko jesteśmy z naszego dzieła zadowolone. W gruncie rzeczy zrobienie dobrego selfie to nie lada wyzwanie. Redakcja Dailystyle.pl postanowiła więc przygotować listę wskazówek i zasad, które sprawią, że nasze selfie będzie lepsze! Jak wykonać udane selfie, żeby wyglądać na nim fantastycznie i olśniewająco?

 

Odpowiednie światło

Dobre oświetlenie to podstawa każdego zdjęcia! Nie możesz pokazać swojego stroju, makijażu i włosów w złym oświetleniu, ponieważ wyjdziesz na nim fatalnie. Zdjęcie powinno być jak najjaśniejsze! Twoja wizja mrocznej fotografii nie zawsze może wyjść Ci na dobre!

 

Tło

Kolejnym ważnym elementem w trakcie robienia zdjęć jest wybranie dobrego, jasnego tła. Wszystkie byłyśmy na pewno świadkami strasznych, nieudanych kompozycji, np. na tle brudnej sypialni ze stosem ubrań czy w łazience. Musisz więc zawsze sprawdzić swoje otoczenie, czy masz jasne tło, które nadaje się do zaimprowizowanych zdjęć. Szukaj jednolitych, również kolorowych ścian i zasłon. Grunt to omijać bałagan i syf!

 

Bądź pewna siebie!

Nieśmiałość nie jest tu wskazana! Nikt nie patrzy na seksowne minki czy głupie zachowania w trakcie robienia selfie, więc baw się! Możesz nie zdawać sobie sprawy, ale to w jakim jesteś akurat nastroju i humorze wyczują odbiorcy na Insta czy Fejsie.

 

Wygłupiaj się!

Niektóre „zabawne” selfie mogą zebrać więcej lajków od tych tradycyjnych. Prawdziwe, zabawne fotki są najbardziej wiarygodne! Nie bój się układać ust w kształcie dzióbka, wykorzystajcie niesamowite rekwizyty! Pozytywne szaleństwo – jak najbardziej na TAK!

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525