slowsex

Największe seks błędy jakie popełniamy

by • 02/02/2021 • Związki & SeksComments (0)6880

 

Wystarczy kilka małych błędów, by zrujnować dotąd idealny związek. Brak komunikacji, obsesje na punkcie wyglądu i różnego rodzaju niedopowiedzenia mogą doprowadzić do łóżkowych problemów. Te natomiast są główną przyczyną rozpadu nawet najtrwalszych związków. By uniknąć nieporozumień warto wiedzieć na co zwrócić uwagę i co zmienić. Sprawdź jakie są najpopularniejsze błędy, które popełniamy w sypialni.

 

Nie inicjowanie seksu

Częsty błąd, przez który narasta frustracja i chęć skoku w bok. Większość kobiet uważa, że to facet powinien być inicjatorem seksu. Obawiają się one, że jeżeli propozycja seksu wyjdzie od nich będą wyśmiane i odrzucone. Jest to podstawowy błąd, ponieważ większość mężczyzn jest zadowolonych, gdy ich kobieta pokazuje, że ma ochotę seks. Aby uniknąć nieporozumień, od czasu do czasu należy okazać zainteresowanie partnerowi robiąc pierwszy krok. Facet na pewno to doceni i zapamięta.

 

Nieustanne przejmowanie się wyglądem

Jeżeli w trakcie seksu nieustannie myślisz o tym jak wyglądasz przestajesz się cieszyć ze zbliżenia, a twoje szanse na osiągnięcie orgazmu są bliskie zera. Zamiast rozmyślać o fałdce na brzuchu, albo o tym czy twój makijaż się nie rozmaże skup się na przyjemności i choć na chwilę oddaj się zabawie. Faktem jest, że faceci nie zauważają ponad połowy rzeczy, na których punkcie świruje kobieta. Następnym razem zamiast martwić się o kształt bioder, czy wielkość piersi warto z entuzjazmem i radością uprawiać seks.

 

Przekonanie o tym, że on ma zawsze ochotę

Kobiety często wychodzą z błędnego założenia, że facet zawsze ma ochotę na seks. Nic bardziej mylnego. W dzisiejszych czasach mężczyźni są obarczeni licznymi obowiązkami, które bardziej niż seks zaprzątają ich umysły. Dla wielu kobiet fakt, że ich mężczyzna nie ma ochoty na seks jest wielkim zaskoczeniem i często traktują to osobiście. Wydaje im się, że jest to ich wina i nie są już wystarczająco atrakcyjne dla partnera. Błędnie myślą: ”on mnie już nie kocha”, a prawdą jest fakt, że on po prostu w tym momencie nie chce się kochać.

 

Nie dawanie mu żadnych wskazówek

Bezpośrednie mówienie o tym czego oczekujemy i czego chcemy w łóżku powoduje, że możemy się czuć nieswojo. Jest to jednak jedyna droga do osiągnięcia w pełni satysfakcjonującego i zadowalającego stosunku płciowego. Nawet najlepszy kochanek może nie wiedzieć jakie są twoje potrzeby, bez odpowiednich wskazówek. Zamiast czekać na cud weź odpowiedzialność za swoją seksualność i drobnymi podpowiedziami nakieruj go na drogę do celu.

 

Negatywne nastawienie do nowości

Fakt, że partner chce spróbować czegoś nowego nie musi oznaczać, że jest niezadowolony z waszego dotychczasowego życia seksualnego. Zamiast brać to do siebie i myśleć, że jesteś niewystarczającą atrakcją dla swojego faceta, bądź otwarta na nowości. Być może coś cię mile zaskoczy. Nie powinnaś się jednak czuć zobowiązana do zrobienia czegoś na co nie masz ochoty. Jeśli nie czujesz się komfortowo powiedz to partnerowi, jeżeli mu na tobie zależy nie będzie naciskać.

 

RH

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz