1-florystyka_slubna

Jakie kwiaty na ślub wybrać – przegląd stylów

by • 09/07/2018 • ŚlubComments (0)1038

 

Każdy styl ma swoje prawa, dlatego z pewnością, wybierając kwiaty na ślubne przyjęcie nie możemy ograniczać się do róż. Tym bardziej, że Matka Natura obdarowała nas ogromem możliwości, z których wiele może zaskoczyć gości i sprawić, że nasza uroczystość będzie wyjątkowa i niepowtarzalna. Dlatego warto zastanowić się jakie kwiaty pasują do jakiej estetyki.

 

Ślub w stylu boho

Do ślubu w stylu boho, czyli inspirowanego cyganerią francuską warto wymyślić coś specjalnego. Idealnym pomysłem będzie wiązanka z polnych kwiatów. Dominować powinny raczej stonowane, pastelowe kolory. Sprawdzą się zatem te kwiaty, które sprawiają wrażenie dopiero co zerwanych z pobliskiej łąki.

 

Morze w stylu marynistycznym?

Tutaj wybór jest szeroki, gdyż nie ma jednych kwiatów, które mogłyby zdominować tę uroczystość. Klasyczne róże nie będą wyglądały źle, jednak ciekawym kontrastem dla bieli i niebieskiego mogą być złote frezje. Interesująco wygląda także gipsówka oraz niespodziewanie goździki.

 

Rustykalna wieś

Wiejski klimat, jakim charakteryzuje się ślub w stylu  rustykalnym wymaga doskonałego akompaniamentu drzew. Możemy wykorzystać pocięte na krążki gałęzie, pieńki lub z pieńków krążki a także korę. Idealnym uzupełnieniem tego typu wystroju będzie lawenda, której delikatny kolor i silny zapach sprawią, że uroczystość nabierze jeszcze większego charakteru. Ciekawym pomysłem mogą być także bzy.

 

Vintage

Estetyka vintage nawiązuje do dawnych lat, kiedy to królowały róże oraz gipsówka. Te dwa kwiaty (oczywiście niekoniecznie razem, choć można) mogą znaleźć się w bukiecie ślubnym oraz jako ozdoba stołów. Kwiaty na ślub muszą być w tym wypadku dość dobrze dobrane, dlatego z pewnością nie powinniśmy wybierać odcieni niebieskiego.

Wiejskie bzy, staromodne róże i gipsówka oraz frezje z polnymi makami – to tylko niektóre z kwiatów, które doskonale sprawdzą się na ślubnym kobiercu.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3