apettyt

Jedzenie na popęd seksualny – sprawdź!

by • 02/10/2013 • Kuchnia, Związki & SeksComments (0)4999

 

Jedzenie na popęd seksualny? Okazuje się, że wpływa ono w bardzo dużym stopniu na nasze życie seksualne. Na produkcję hormonów płciowych i zdolności rozrodcze mają wpływ składniki odżywcze zawierające witaminy z grupy B, a także produkty zawierające kwasy tłuszczowe. Dieta bogata w cynk również będzie miała duży wpływ. Poniżej znajdziecie kilka produktów, które odgrywają niemałą rolę w naszym organizmie.

 

Łosoś

Jest bogaty w kwasy omega-3, a także argininę. Substancje te wpływają na ukrwienie narządów płciowych oraz na podniecenie. Maja także wpływ na długość trwania stosunku.

 

Migdały

Są doskonałym źródłem tłuszczów omega-3, które natomiast są niezbędne do produkcji testosteronu. Mają wpływ na  płodność i zdrowy popęd seksualny.

 

Banany

Posiadają duże ilości witaminy z grupy B oraz potas, a substancje te są potrzebne do produkcji hormonów płciowych niezbędnych do zdrowego libido u mężczyzn i kobiet.

 

Czekolada

Zawiera magnez, który tak jak cynk bierze udział w syntezie testosteronu, oraz fenyloetyloaminę, która wywołuje takie same reakcje w organizmie jakie towarzyszą zakochaniu.

 

Ostrygi

Są bogatym źródłem cynku, który jest jednym z głównych składników biorących udział w syntezie testosteronu, produkcji spermy oraz zdrowia reprodukcyjnego.

 

Awokado

Zawiera kwas foliowy, witaminę B6 i potas, wszystkie te substancje mają wpływ na wzrost naszego libido.

 

Nasiona dyni

Bogate w cynk i tłuszcze omega-3, dwa niezbędne składniki odżywcze niezbędne do produkcji testosteronu i zdrowia reprodukcyjnego.

 

Ostre przyprawy

Stymulują one wydzielanie endorfin, które wpływają na ośrodki odczuwania przyjemności.

 

RH

 

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525