Nie wiesz co to jest friendzone? Może ty też w nim utknęłaś.

Jestem zazdrosna – czasami trzeba..

by • 14/10/2013 • Związki & SeksComments (0)2188

 

Jak to jest z tą zazdrością o ukochanego faceta? Wielokrotnie zastanawiamy się, czy warto okazywać ją parterowi? Wszystko zależy od sytuacji, najważniejsza jest MĄDRA ZAZDROŚĆ. Mężczyźni lubią wiedzieć, że zależy nam na nich, oczywiście do granic rozsądku. Podpowiemy Wam, kiedy jak się zachować!

 

Sytuacja nr 1 Twój mężczyzna cały czas z kimś rozmawia, sms-uje, ale nie chce powiedzieć z kim.

Jest rzeczą oczywistą, że każdy człowiek ma prawo do prywatnośći, ale w przypadku, kiedy jest to stały i intensywny kontakt, nasze zaniepokojenie jest naturalne.

Nie powinnaś robić: Nigdy nie sprawdzaj partnerowi telefonu/facebooka/e-maili bez jego wiedzy, możesz stracić jego zaufanie na zawsze.

Rozwiązanie: Usiądź i porozmawiaj z nim. Ujawnij swój niepokój, przy okazji podkreślając, że cenisz jego prywatność, jednak chciałabyś wiedzieć, kto zabiera mu tyle czasu. Nie krzycz, nie panikuj, bądź spokojna i opanowana. Jeżeli mężczyzna nie będzie miał nic na sumieniu, wyjaśni cała sytuację, a przynajmniej wprowadzi Cię w temat.  

 

Sytuacja nr 2 Jego nowa koleżanka z pracy to seksowna i inteligetna kobieta w stylu Megan Fox. Dodatkowo uwielbia flirty i niezbowiązujące spotkania.

Jest to nader trudna sytuacja. Dlaczego? Ze względu na to, że Twój mężczyzna spędza u boku tej bogini seksu prawie 40 godzin w tygodniu(!) często więcej niż z Tobą. Wyjazdy służbowe, konferencje i codzienny rytm pracy  spędzają ci sen z powiek. Co zrobić?

Nie powinnaś robić: Nie zachowuj się jak rozkapryszona dziewczynka, nie każ mu zmieniać miejsca i godzin pracy.

Rozwiązanie: Wyjaśnij partnerowi, że koleżanka z którą pracuję jest naprawdę bardzo atrakcyjną  i inteligentną kobietą  i że chciałabyś ją poznać przy najbliższej okazji. Ocenisz sytuację  i zobaczysz jaka jest realna szansa na romans..  

 

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525