weddingcover2

Kalendarz Młodej Pary

by • 06/02/2020 • DailyStyleComments (0)3830

 

4-2 miesięcy przed ślubem

Przygotowania pełną parą, ale nie można zapomnieć o dokumentach potrzebnych do zawarcia związku małżeńskiego. Z USC należy odebrać skrócony akt urodzenia, a do ślubu kościelnego metrykę chrztu. W przypadku intercyzy dopilnujcie jej podpisania u notariusza. Pamiętajcie również o złożeniu w pracy wniosku o urlop oraz sprawdzeniu ważności paszportów, które są niezbędne w przypadku podróży zagranicznej.

Zaplanujcie przebieg uroczystości ślubnej jak i wesela. Ustalcie menu, wybór tortu weselnego, omówcie repertuar muzyczny, sporządźcie ostateczną listę gości oraz zarezerwujcie dla nich transport.

Wyślijcie zaproszenia, aby goście mogli się odpowiednio przygotować i potwierdzić swoją obecność. Jeśli planujecie wieczór panieński i kawalerski to ostatni dzwonek na ich zaplanowanie! Ustalcie gdzie, kiedy i kogo na nie zaprosicie.

Najpóźniej dwa miesiące przed ślubem Panna Młoda powinna zamówić wizytę u fryzjera i wybrać fryzurę ślubną, a także umówić się z kosmetyczką na profesjonalny makijaż.

 

Ostatni miesiąc…

To czas na odebranie kreacji ślubnych i potwierdzenia przybycia gości. W związku z tym trzeba pomyśleć nad ich rozsadzeniem przy stołach oraz potwierdzić zlecenia wszystkich usługodawców. W przypadku ślubu kościelnego należy spisać protokół przedślubny, pójść do spowiedzi oraz dokonać z proboszczem i organistą ostateczny przebieg mszy świętej.

 

1 dzień przed

W dniu ślubu powinniście się wyspać i nie zapomnieć o dobrym humorze.

Należy pamiętać o przygotowaniu dokumentów, strojów ślubnych, obrączek oraz o odebraniu kwiatów. Panna Młoda niech spakuje kosmetyczkę, która jest niezawodna w awaryjnych sytuacjach. To będzie wasz wyjątkowy dzień! Kalendarz Młodej Pary wypełnił swoje zadanie i teraz możecie się cieszyć Waszym świętem!

 

Agnieszka Bednarska

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525