kalendarze 2015

Kalendarze na 2015 rok

by • 26/12/2014 • Na czasieComments (0)9195

 

W dobie wszechobecnej elektroniki wydawałoby się, że urządzenia mobilne zawładną każdą dziedziną naszego życia na dobre. Wiele z Nas nie wyobraża sobie organizacji czasu bez użycia kalendarza – jednak nie tego wirtualnego, a w tradycyjnej, papierowej wersji. Z okazji zbliżającego się 2015 roku warto zaopatrzyć się w nowy egzeplarz, by już od pierwszych dni stycznia stać się świetnie zorganizowaną i zmotywowaną do działania. To również świetne miejsce, aby spisać wszystkie noworoczne postanowienia!

 

Jakie cechy powinien posiadać kalendarz idealny? Przede wszystkim odpowiedni rozmiar mieszczący się w damskiej torebce, dużo miejsca na notatki oraz idealne rozplanowanie dni na stronach. Pracę z kalendarzem z pewnością uprzyjemni też oryginalny design, garść zabawnych ilustracji, informacje o ciekawych wydarzeniach czy napędzające do działania hasła motywacyjne.

 

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych kalendarzy na rok 2015. Każda z pewnością znajdzie coś ciekawego dla siebie.

 

PAN KALENDARZ

Przepiękne kalendarze marki Pan Kalendarz możesz zdobyć w naszym nowym konkursie – kliknij tutaj!

Osobnik o nazwie Pan Kalendarz ma szansę stać się Twoim najlepszym przyjacielem w zbliżającym się 2015 roku. Jak twierdzą jego autorzy, powstał on z pasji i chęci estetycznego wyżycia się. Nie oszczędzaj go – twórz, notuj, planuj! Rewelacyjny layout oraz ciekawe grafiki sprawią, że zaplanowanie kolejnych 365 dni roku stanie się przyjemnością. Do wyboru 4 rodzaje okładek. Istnieje również możliwość zakupu Pana Kalendarza wraz z Panem Notesem!

Więcej informacji znajdziesz pod tym adresem.

Cena: 49 zł (kalendarz) / 59 zł (kalendarz + notes)

 

pan kalendarz pan kalendarz Pan Kalendarz3

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525