shaker-szklany-duka-com-31

Karnawał… przygotuj niezapomniane przyjęcie!

by • 08/01/2018 • Dom, Styl życiaComments (0)519

 

Nadchodzący okres to karnawał, zabawy i liczne spotkania – zarówno w gronie rodziny, jak i znajomych. Do tego typu spotkań trzeba się odpowiednio przygotować, szczególnie jeśli to my jesteśmy organizatorami. Co najbardziej kochamy w karnawale?

 

Zabawa do rana

Po ciężkim tygodniu pracy marzymy o chwili wytchnienia. Musimy oczyścić nasze umysły i zrelaksować się. Wspólnie spędzony ze znajomymi czas to strzał w dziesiątkę. Staje się on jeszcze bardziej przyjemny, jeśli możemy spotkać się z wieloma osobami, pośmiać się i potańczyć.

 

Barowe przygotowania

Przed każdym przyjęciem ważna jest odpowiednia organizacja. Musimy określić, w jakim stylu będzie nasze przyjęcie, ile osób zaprosimy, co podamy na kolację, jakie przygotujemy zakąski oraz jaki zaserwujemy alkohol. Aby wszystko dopiąć na ostatni guzik, musimy być wytrwali i zdyscyplinowani.

zestaw-do-drinkow-i-koktajli-11-el-duka-com-31

 

Akcesoria barowe- must have

Szykując karnawałowe przyjęcie musimy zaopatrzyć się w kilka akcesoriów barowych, które sprawią, że ten wieczór będzie udany. Przede wszystkim musimy zadbać o odpowiednie szkło. Każdy ma inne preferencje i ulubione smaki, dlatego musimy zapewnić gościom różnorodność. Na naszym przyjęciu powinny znaleźć się kieliszki do szampana, kieliszki do drinków czy szklanki do whisky.

 

Akcesoria barmańskie z pazurem

Często na przyjęciach serwujemy także wyszukane drinki. Do ich przygotowania będziemy potrzebowali akcesoriów barmańskich bądź barmana, który je posiada. Najważniejszy jest oczywiście shaker. To on nadaje prawdziwego smaku i kompozycji. Możemy skusić się także na zestawy, w których znajdziemy najpopularniejsze akcesoria barmańskie. Wszystko zależy od naszego zaangażowania oraz cierpliwości, ponieważ nauka tworzenia drinków nie jest prosta. Warto jednak urozmaicić swoje przyjęcia na przykład pokazem barmańskim.

zestaw-do-koktajli-z-muddlerem-duka-com-31

 

Słomki, serwetki…

Tuż przed przyjęciem musimy zadbać o dekoracje oraz stoły. Zawsze pod ręką goście powinni posiadać papierowe serwetki. Rozlane piwo, roztopiona czekolada, czy nawet odłożona mokra łyżeczka mogą powodować plamy. Aby nasze stoły wyglądały estetycznie cały wieczór, warto postawić serwetki w widocznym miejscu. Niezastąpione mogą okazać się także słomki. Na swoim przyjęciu możemy gościć wiele osób, które piją piwo słomką bądź sączą przez nią egzotycznego drinka. Taki dodatek na pewno przyda się wielu gościom.

 

papierowe-slomki-25-szt-bialo-pomaranczowe-duka-com-31

papierowe-serwetki-33x33-liscie-czerwone-duka-com-31

 

 

Idealne przyjęcie karnawałowe wymaga wielu przygotowań. Pokazy barmańskie czy własne umiejętności tworzenia ciekawych drinków mogą znacznie urozmaicić noc. Wystarczy tylko kilka sprytnych akcesoriów. Warto je wypróbować!

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525