kobietacover5

Kaszka dla dzieci – co powinnaś wiedzieć?

by • 03/11/2015 • DzieckoComments (0)958

 

Gdy nasze pociechy przychodzą na świat, marzymy o tym, aby dostawały one do jedzenia wszystko to, co najlepsze. Dbamy o ich codzienną dietę, wybieramy tylko zdrowe produkty, które są godne naszego zaufania. Co powinniśmy wiedzieć o kaszkach dla niemowląt i dzieci? Dlaczego warto je serwować naszym pociechom? Jakie kaszki powinny trafiać do naszego sklepowego wózka?

 

KASZKI DLA NIEMOWLĄT?

Oczywiście, że tak! Nie dość, że są zdrowe, to jeszcze spokojnie dostarczą Twojemu dziecku porządnej dawki energii. Nie ulega wątpliwości, że dieta niemowlaków, szczególnie przez pierwsze kilka miesięcy, wpisuje się w kategorię monotonnej i nieurozmaiconej. Dlatego tak ważnym jest, aby jako ich matka zadbać o to, by do ich codziennego menu powoli wprowadzić rozmaite różne produkty. Nie dość, że maluszek pozna nowe smaki, to jeszcze otrzyma tym samym niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania składniki odżywcze.

 

Jeśli zastanawiacie się nad tym, czy Wasz malec może przyjąć już kaszkę, musicie odpowiedzieć sobie tylko na jedno ważne pytanie: w jaki sposób karmiłyście Wasze dziecko do tej pory? Jeśli Wasza pociecha otrzymywała mleko modyfikowane, to pierwszą kaszkę można mu już podać po 4. miesiącu życia. W przypadku, gdy karmicie je piersią, to warto zaserwować kaszkę dla niemowlaka nieco później, w szóstym lub siódmym miesiącu.

 

POLUBI? NIE POLUBI?

Młode mamy często martwią się o to, że ich maluch może nie być gotowy na taką zmianę pożywienia. Nic bardziej mylnego! Twój dzieciak szybko Ci zakomunikuje, czy owe nowości mu smakują. Sama zdasz sobie sprawę, jaki smak stanie się jego ulubionym i który produkt najbardziej przypadł mu do gustu.

Nie martw się, gdy Twoja pociecha nie będzie chciała smakować kaszki. Może po prostu wypróbuj inny jego smak albo rodzaj. Nie zniechęcaj się pierwszymi niepowodzeniami!

 

KASZKA – ŹRÓDŁO ZDROWIA

Kaszki to źródło zdrowia i cennych składników. Nie dość, że zawierają one żelazo, wapń, magnez i moc witamin, to jeszcze niektóre z nich wzbogacone są w probiotyki, czyli dobre bakterie, które wspomagają funkcjonowanie naturalnej flory bakteryjnej, dzięki czemu Twój maluch jest odporny na wszelkie zatrucia, a jego organizm podlega skutecznej ochronie przed wirusami.

 

Jeśli cenisz sobie każdą chwilę, a zależy Ci na rozwoju i ochronie Twojej pociechy i na dodatek chciałabyś mu/jej podawać dobre i smakowite produkty, to powinnaś wypróbować sprawdzone rodzaje kaszek. Kaszki firmy Nestle to naprawdę trafiony posiłek dla Twojego dziecka. To w nich znajdziesz owoce, bakterie Bifidus BL i immunoskładniki,  które chętnie wspomogą organizm Twojego malucha.

 

Kaszki Nestle to bogata oferta smakowa, więc nie musisz się obawiać o to, że Twój malec nie będzie chętny na ich zjedzenie. To bomba składników odżywczych, które wspierają jego wzrost i rozwój. Dodatkowo, kaszki Nestle przyrządza się w sposób ekspresowy, co pozwoli Ci na spędzenie większej ilości czasu z Twoim małym bobaskiem. Wybierz ulubiony smak i rozkoszuj się uśmiechem Twojego dziecka. Kaszki Nestle są polecane przez większość mam – jeśli zależy Ci na rozwoju i ochronie dziecka, powinnaś wybrać właśnie te produkty. To ogromna skuteczność,  wspaniały smak i niezbędne składniki!

 

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525