Nasz artykuł podpowie ci jak zaskoczyć faceta w łóżku.

Kiedy iść z facetem do łóżka?

by • 05/02/2018 • Związki & SeksComments (0)2926

 

Spotykacie się już od dłuższego czasu, a ty nadal nie wiesz czy to jest ten właściwy moment na spędzenie wspólnej nocy? Jeżeli nie jesteś tego pewna, zaczekaj! Pójście z facetem do łóżka na której z kolei randce, przekreśla szanse za długotrwały związek. Ile więc trzeba czekać? Dlaczego tak się dzieje?

 

Wszytsko zależy od tego czego oczekujesz od tej relacji, czy chcesz na chwilę oderwać się od rzeczywistości, czy zbudować trwałą więż. Jeżeli wybierasz numer drugi powinnaś powstrzymać się ze zbliżeniem, bo seks na pierwszej randce zwykle niszczy związek.

 

Mężczyźni są stworzeniami niezwykle prostymi i przewidywalnymi, kiedy dostaną wszytsko na tacy, bez większych starań, nie będzie im zależało na dalszej walce. Uznają, że otrzymali to co chcieli, bez wysiłku, więc pora na zmianę. Pozwól facetowi zaangażować się w znajomość, niech zrozumie jak bardzo jesteś dla niego ważna. Spróbuj delikatnie go ignorować, niech sam wychodzi z propozycjami wyjścia do kina, teatru czy na kolację. Mężczyźni są z natury zdobywacami i lubią zabiegać o względy kobiety. Pozwól im na to.

 

Kiedy chłopak już mocno zaangażuje się w Waszą relację, poczuje że nie wyobraża sobie bez Ciebie życia i że to ty jesteś tą jedyna, pozwólcie sobie na wspólną noc. Odpowiedni moment przyjdzie sam, wyczujesz go patrząc na waszą relacje z perspektywy czasu, jak się zmieniała i do jakiego etapu doszła. Prawdą jest, że odpowiedni czas na spędznie nocy we dwoje to kwestia bardzo indywidualna dla każdego związku. Musisz sama wyczuć ten czas, uważaj jednak, żeby nic nie robić na siłę.

 

Pamiętaj, że w pierwszej fazie zauroczenia bardzo łatwo można pomylić miłość z pożądaniem. Dopiero z czasem okazuje się, że wszystko opierało się wyłącznie na cielesnej fascynacji, a o głębokim, szczerym uczuciu nie ma mowy. Wstrzymanie się z seksem pozwala uniknąć tej bolesnej pomyłki, która często kosztuje nas wiele cierpienia.

 

KJ

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2