facet 1002

Kiedy nie możesz mu ufać? 7 sytuacji

by • 10/03/2020 • Związki & SeksComments (0)5210

 

Wierność to najważniejsza i priorytetowa rzecz w każdym związku, która spaja i scala ze sobą obojga partnerów. Jeden skok w bok, jedno kłamstwo może w jednym momencie wywrócić wszystko do góry nogami. Jak być czujną? Po czym poznać, że on coś kręci i nie można mu ufać? Jak rozpoznać, czy on jest w nas szczerze zakochany? Czy on jest Ci naprawdę wierny? Oto 7 najważniejszych i fundamentalnych objawów i przykładów na to, że powinnaś mieć oko na swojego ukochanego faceta!

 

ON ODBIERA TELEFON W INNYM POMIESZCZENIU

Jeśli mieszkacie ze sobą, będziesz go mogła łatwiej sprawdzić. To jeden z bardziej znaczących sygnałów wskazujących na to, że nie warto mu ufać. Fakt, że odbiera on telefon w innym pokoju lub pomieszczeniu podczas spotkania z Tobą nie niesie za sobą dobrych wieści. Oczywiście, że może się tak zdarzyć, że przeprowadza on ważną rozmowę i dlatego wybiera ustronne miejsce, ale jeśli dzieje się tak za każdym razem, to musisz być czujna. Jeśli zauważysz taką czynność notorycznie, w głowie niech zapali Ci się czerwona lampka.

 

JEGO CZAS PRACY JEST NIEJASNY I NIEOKREŚLONY

Każdy wykonuje inną pracę i oczywiście jest to możliwe, że jego zawód wiąże się z nieregularnym wymiarem godzin. W przypadku jednak gdy nagle jego czas w pracy zmienił się na nieokreślony, a ukochany opowiada Ci ciągle o nawale obowiązków, a codziennie wraca do domu jakieś kilka godzin po wcześniejszym czasie, to niestety, nie jest najlepiej. Musisz sprawdzić, czy Twój facet na pewno siedzi tyle godzin w firmie, czy może bawi się za Twoimi plecami.

 

JEGO ZNAJOMI NIE WIEDZĄ O TWOIM ISTNIENIU

To znak ostrzegawczy! Jeśli twój facet konsekwentnie chowa Cię i ukrywa przed swoimi kumplami i znajomymi to może dać Ci to do myślenia. Nie łudź się i nie wierz w jego bajki a propos tego, że nie jest jeszcze gotowy albo chciałby, żebyś to Ty się z nimi pierwsza zapoznała. Bzdury! Jeśli facet jest zakochany, to ma ochotę dzielić się tym szczęściem również z innymi. Chętnie przedstawi Cię swoim znajomym, będzie się starał, żeby wasze kontakty i relacje były bardzo dobre. Zachowanie, w którym on chowa cię przed światem i nie opowiada o Waszym związku swoim najlepszym kumplom nie wróży niczego dobrego. Być może on nawet nigdy o Tobie nie wspomniał? A to poważny znak: facet chyba się Tobą nie interesuje na poważnie.

 

ON ODPISUJE NA SMS-Y DOPIERO PO DŁUGIM CZASIE

Każdy ma swoje obowiązki i nie zawsze możemy być non-stop pod telefonem. Jeśli jednak taka sytuacja powtarza się częściej, powinnaś mieć się na baczności. Sprawdź i zrób eksperyment. Jeśli piszesz do niego SMS-a, to z jaką częstotliwością on Ci odpisze? Musisz mieć pewność, że on robi tak notorycznie, zanim będziesz go osądzać. Jeśli często mu się to zdarza, może to oznaczać, że Waszą relacją traktuje trochę po macoszemu, nie spieszy się, aby odpowiedzieć na Twoje sms-owe pytania. Czyżbyś nie była jego numerem 1?

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Comments are closed.