facet 1002

Kiedy nie możesz mu ufać? 7 sytuacji

by • 26/03/2018 • Związki & SeksComments (0)2482

 

SPOSÓB, W JAKI Z TOBĄ ROZMAWIA, JEST OBOJĘTNY

Nawet najwięksi twardziele potrafią okazywać uczucia i emocje związane z miłością. Nie mają racji ci, którzy twierdzą, że mężczyźni nie potrafią starać się o kobietę, wyznawać jej miłość każdego dnia. Oczywiście, że potrafią i na początku każdej znajomości sprawdzają się w tym najlepiej. Jeśli więc Twój facet raczej rozmawia z Tobą w sposób obojętny i nie wyraża od siebie żadnych głębszych uczuć, to chyba znak, że nie można mu ufać. Albo już się odkochał, albo nigdy się w Tobie nie zakochał. Jeśli facet chce, to potrafi. Nic na siłę!

 

WERSJA JEGO WYDARZEŃ BYWA NIESPÓJNA

Zdajesz sobie sprawę z tego, co Twój chłopak robi, gdy się razem nie widzicie? Jak często opowiada Ci o swoim dniu i o tym, gdzie i z kim był? Zdarzyło Ci się kiedyś złapać go na małym kłamstwie? A może pogubił się kiedyś w swojej wersji wydarzeń? Jeśli Twój mężczyzna raczej nie jest skory do zwierzeń, a swoje historie i przeżycia tłamsi głęboko w Tobie, nie dopuszczając Ciebie do nich, to nie oznacza to dla Ciebie nic dobrego. Musisz być uważna! Być może on ukrywa coś przed Tobą i specjalnie nie porusza tematów z jego życia, żeby przypadkiem… nie wpaść w sidła kłamstw? Zabaw się w detektywa i sprawdź, czy jest wart Twojego zaufania.

 

ON NIE UWZGLĘDNIA CIEBIE W SWOICH PLANACH

Czy macie wspólne plany? Czy Twój facet uwzględnia Cię w swoich planach albo mówi czasem o Was jako o związku dwojga ludzi? Jeśli nie, to nie widać przed Wami świetlanej przyszłości. Facet, który żyje własnym życiem to ten typ, który nie zamierza się na razie z Tobą wiązać na poważnie albo nie traktuje Cię jako prawdziwą dziewczyną, bo po prostu nie czuje do Ciebie mięty. Mimo że faceci są zwykle skryci, to jednak zakochany mężczyzna potrafi okazywać uczucia i chętnie marzy oraz planuje przyszłość ze swoją kobietą. Jeśli Twój partner na każde Twoje słowo o wspólnych planach reaguje krzykiem, obojętnością lub zmienia tematu, lepiej mu nie ufaj. Nic z tego dobrego nie wyjdzie, a w najgorszym wypadku będziesz przez niego zraniona.

 

OS

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525