klapkicover

Klapki na lato 2014

by • 21/06/2014 • Moda, TrendyComments (0)2839

 

W każdej dziedzinie sztuki można znaleźć okres, w którym dotychczasowa narracja wydała się wyczerpana lub niewystarczająca. Prowadzi to do zwrócenia się w stronę awangardy i reinterpretacji tego, co już jest. Patrząc na niektóre trendy, łatwo dojść do wniosku, że moda w tym sezonie przeżywa swoisty kryzys, zwracając się wobec tego, co do tej pory uznawane było za brzydkie, kiczowate i niemające z największymi projektantami absolutnie nic wspólnego. Najlepszym przykładem na to są klapki na lato. Te ortopedyczne albo takie, które noszą podstarzali tatusiowie w nadmorskich kurortach. Zwykle w towarzystwie białych skarpetek. I nawet połączenie wykpiwane powszechnie nagle zostało pokochane przez fashionistów – choć trzeba przyznać, że tylko tych najodważniejszych.

 

Kontrowersyjne klapki na lato można jednak bardzo łatwo ujarzmić. Ich nonszalancki charakter najlepiej ograć stonowanymi barwami i swobodną elegancją. W stylizacji total black czy w połączeniu czerni z jeansem ich brzydota nabiera uroczego charakteru. Kto by się spodziewał, że klapki tak szybko wrócą do mody?

 

Bardzo modne są ostatnio klapki na lato firmy Birkenstock. Blogerki bardzo chętnie lansują je na swoich stronach, a klapki niemieckiej firmy coraz częściej widać na ulicach polskich miast. Możemy je zdecydowanie polecić, również dlatego, że są niesamowicie wygodne! Jeśli chodzi o klapki na lato, Birkenstocki spełniają idealnie swoje zadanie. W sieciówkach typu Zara, Stradivarius czy Bershka, znajdziemy wiele modeli, które inspirowane są właśnie Birkenstockami.

 

Dla tych, które ochoczo i z przymrużeniem oka przygarniają śmiałe pomysły z wybiegów, kilka inspiracji z ulicy – klapki na lato 2014. Na następnych stronach znajdziecie różne wersje kolorystyczne. Najpopularniejsze kolory tego lata, jeśli chodzi o obuwie to biały, czarny i srebrny, dlatego nasze propozycje są właśnie w takich barwach.

 

Czarne klapki na lato 2014

 

czarneklapki1

1. Stradivarius 149 zł

2. Zara 299 zł

3. Zara 169 zł

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525