toysex

Kobieca masturbacja – jak to robić?

by • 29/06/2018 • Związki & SeksComments (0)1771

 

Czasem przychodzi taki czas, że nasze libido podskakuje i nie daje nam spokoju. I o ile w pobliżu jest nasz mężczyzna, o tyle wszystko jest w porządku. Problem pojawia się wtedy, gdy jesteśmy same, a trzeba się jakoś zaspokoić… W takich wypadkach próbujemy masturbacji. Warto jednak postarać się, aby była ona jak najbardziej satysfakcjonująca.

 

W życiu każdej kobiety pojawia się moment, w którym ma ona ochotę sama się zaspokoić. Kobieca masturbacja jest o tyle odmienna od męskiej, że może przybierać znacznie więcej form i wykorzystywać naprawdę sporo przedmiotów. Dziś skupimy się na tym, żeby przedstawić Wam przykładowe techniki masturbacji dla kobiet, dzięki którym każda z Was poczuje, czym jest prawdziwa przyjemność.

 

1. Zabawa pod prysznicem

Wiele kobiet praktykuje masturbację w kabinie prysznicowej z wykorzystaniem słuchawki od prysznica i palców. To bardzo częsta technika samozadowalania się, która potrafi przynieść sporo radości. Wystarczy ustawić strumień wody na letnią temperaturę i skierować go do pochwy. Teraz wszystko zależy od nas i naszych upodobań. Możemy zwiększać i zmniejszać siłę strumienia tak, by intensyfikować doznania.

Dilda i zabawki analne do masturbacji możesz kupić na https://exclusivesexshop.com/c/75/dilda-i-zabawki-analne-akcesoria-erotyczne.html

Masturbację z prysznicem poleca wiele kobiet. Zaznaczają one, że podczas pieszczenia wnętrza pochwy wodą, warto również pieścić wargi sromowe palcami.

 

2. Zabawa z wykorzystaniem gadżetów erotycznych

Gadżety erotyczne to od dawna wierni kompani samotnych seksualnych wieczorów. Używa ich coraz więcej pań, które mają różne sposoby na wykorzystanie ich. W zależności od tego, jaki gadżet wybierzemy dla siebie – możemy nim się bawić na określone sposoby.

Dilda to nieodzownie najpopularniejszy i najstarszy rodzaj zabawek erotycznych. Idealnie imitują żywe penisy dzięki temu, ze zazwyczaj są gumowe i przez to całkiem giętkie – zupełnie tak, jak męskie przyrodzenia. Panie mogą kupić dilda o różnych wielkościach i w różnych kolorach. Dodatkowo – tak jak penisy – mają one różne kształty, co wzmaga doznania i stopień podniecenia kiedy posiadamy kilka dild.

Wibratory również cieszą się dużym uznaniem i popularnością. Można o nich powiedzieć, że są ulepszoną wersją dild, ponieważ są elektroniczne i wibrują. Kobiety korzystają z wibratorów po to, by jak najbardziej wyobrazić sobie realny stosunek. Przedmiot, który sam z siebie wibruje lub się porusza potrafi sprawić sporo przyjemności.

 

Tekst powstał we współpracy ze sklepem erotycznym Exclusive Sex Shop.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3 4 5