para

Kobiece faux pas w łóżku – największe błędy

by • 02/11/2017 • Na czasie, Związki & SeksComments (0)6909

 

Wszystkie jesteśmy dobre w łóżku, ale… wszystkim nam zdarza się również popełniać błędy i swoim zachowaniem (często w niewiedzy) „odpychać” swojego partnera od siebie. Często ulegamy łóżkowej rutynie, nie zdając sobie sprawy, że naszej sypialni i życiu intymnemu przydałaby się szczypta pikanterii. Jak się w porę opamiętać? Zdać sobie sprawę z popełnianych przez nas błędów w sypialni i ponownie (lub po raz pierwszy) zawrócić swojemu facetowi w głowie! Sprawdźcie, jakie błędy kobiety najczęściej popełniają w sypialni!

 

PIŻAMA, PODOMKA I DRES

Wiem, że te trzy stroje są naszymi ulubionymi strojami w domu. Wiem, że w mieszkaniu liczy się wygoda i swoboda, ale w stałych związkach może przyjść taki czas, kiedy wasz mężczyzna będzie was widział jako koleżankę w dresie czy kumpelę w kolorowej piżamie. Pozwólcie facetom zobaczyć w was kobiety, seksowność i atrakcyjność, bo to one podkręcają atmosferę w sypialni. Jeśli wasze życie intymne nie należy ostatnio do udanych i szalonych, to zastanów się, bo może twoja kolorowa piżama z pieskami lub kotkami jakoś… nie bardzo wzbudza w mężczyźnie erotyczne doznania i nie skłania go do zrobienia pierwszego kroku w celu inicjacji seksualnej?

 

ZAPOMINAMY O… PIERWSZYM KROKU

Mężczyźni kochają, kiedy to kobiety przejmują inicjatywę i przejmują nad nimi kontrolę. W wielu przypadkach może być tak, że wasz mężczyzna (którego oceniłyście, jako tego który nie chce się kochać) chciałby się z Wami kochać, ale nie widzi chęci z tej drugiej strony. Jeśli jesteście obojętne i nie wyrażacie sobie chęci stosunku, mogą się oni po prostu łatwo wycofać, sądząc, że chyba nie macie na to ochoty. Faceci myślą prosto: próbowałem ją zachęcić, a ona nic, więc dam sobie spokój. Kochane, czas na przejmowanie inicjatywy! Macie ochotę na dzikie igraszki? Rozpocznijcie je!

 

JESTEŚMY APODYKTYCZNE

Seks nie jest czasem, gdzie my, kobiety mamy być wiecznie apodyktyczne i władcze. Mężczyźni nie lubią, gdy ciąży nad nimi ciężar szczegółowych instrukcji, poleceń i listy błędów, jakie chcemy im zaserwować. Jasne, mówcie partnerowi, jak jest Wam dobrze, jak lubicie i co Wam się podoba, ale pamiętajcie, żeby za bardzo nim nie rządzić. Bądźcie nastawione pozytywne! Łóżko to strefa waszej intymności i bliskości – obojgu Wam ma być dobrze! Nie bądź egoistyczna i nie myśl tylko o sobie. W stałych związkach wystrzegajcie się bycia damą i królową, która jest we wszystkim najmądrzejsza. Wrzućcie czasem na luz, a dzikie pieszczoty będą naprawdę udane!

 

MAMY KOMPLEKSY

„Nie rozbiorę się przy nim”, „przytyłam i mam oponkę na brzuchu”, „wstydzę się swoich stóp” – brzmi znajomo? Musicie zaufać swojemu partnerowi! Skoro zdecydował się i jest z Wami, to znaczy, że kocha was takimi, jakie jesteście. Mężczyźni nie lubią, gdy użalamy się nad sobą i wyszukujemy w sobie mnóstwo kompleksów. Nie ukrywaj swoich kompleksów! Jesteś kobietą, więc masz do nich prawo! To, że nie jesteś idealna, nie skreśla Cię i nie oznacza, że nie możesz być piękna! Wręcz przeciwnie! Nie bójcie się nagości i swojego ciała, ponieważ jest ono piękne takim, jakie jest! I żaden facet nie jest w stanie zbić i odjąć Waszego poczucia własnej wartości!

 

NIE MYŚL O TYM, JAK WYGLĄDASZ PODCZAS STOSUNKU

Chcesz włączyć światło, potem szybko je zgasić? Nie chcesz uprawiać seksu w całkowitej nagości? Takimi zachowaniami pokazujesz swojemu facetowi, że masz kompleksy i nie jesteś pewna, w znaczeniu nie masz do niego zaufania. Wiara i zaufanie jest sexy! Jeśli nie czujesz się dobrze w swoim ciele, zadbaj o seksowną bieliznę, pas do pończoch – podkreśl atuty, zakryj niedoskonałości. Nie myśl w trakcie seksu o tym, jak się prezentuje twoje ciało, bo tylko na tym stracisz i przestaniesz się nim bawić.

 

NIE OCZEKUJ, ŻE ON ZROBI WSZYSTKO

Seks jest jak tango – trzeba do niego dwojga. Ty też jesteś jego ważną częścią – musisz być w nim obecna. On nie ma obowiązku robić wszystkiego, by cię zadowolić, a w zamian nie otrzymywać nic. To twój mężczyzna, więc wykaż się też odrobiną empatii i uczucia, zajmij się również jego potrzebami. Prosty rachunek: jeśli Ty zadbasz o niego, gwarantuję Ci, że on z pewnością także zadba (może nawet lepiej) o Ciebie…

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525