para

Kobiece faux pas w łóżku – największe błędy

by • 02/11/2017 • Na czasie, Związki & SeksComments (0)6870

 

ON MA CZYTAĆ W NASZYCH MYŚLACH

No właśnie rzecz w tym, że nie musi. Nie zawsze musi się domyślić, że mamy na coś ochotę, albo jak chcemy, żeby to wyglądało. Komunikacja to klucz wszystkiego! Nawet w seksie! Nie zapominaj o tym! I nie miej do niego pretensji, że nie zrobił czegoś tak, jak Ty byś tego chciała!

 

NIE UDAWAJ

Jeśli udajesz orgazmy, to tylko Ty na tym tracisz. Seks ma być przyjemnością i nie musi składać się z wiecznych i regularnych szczytowań, żeby musiał zostać uznany za najlepszy na świecie. Pokaż mu, jak lubisz, niech wie, co sprawia Ci przyjemność. A jeśli ciągle udajesz orgazmy, z przykrością muszę stwierdzić, że tracisz szansę na stan prawdziwej ekstazy – on będzie myślał, że robi wszystko dobrze i nie musi się już więcej starać! Pomyśl o tym!

 

NIE ZAPOMINAJ O SEKSIE

Jeśli jesteś w stałym związku, a twoje życie to prawdziwy kierat pracy, obowiązki, stres, to nic dziwnego, że coraz częściej nie miewasz ochoty na seks. Postaraj się jednak z tym walczyć. Odkładanie intymnego życia w niczym Ci nie pomoże. Spraw, aby seks stał się dla ciebie priorytetem. Spędź z facetem jeden dzień w tygodniu tylko w łóżku, a zobaczysz, że twoje samopoczucie od razu ulegnie zdecydowanej poprawie.

 

OS

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525