skrzydlakolczyki

Kolczyki skrzydła

by • 10/11/2020 • ModaComments (0)47

 

Są motywy, które – jeśli chodzi o biżuterię – nigdy nie wyjdą z mody. Jednym z nich są skrzydła. Symbolizują wolność, elegancję i ulotność i o ile w przypadku tatuaży, w których również są szalenie popularne, wydają się już nieco oklepane, o tyle kolczyki skrzydła były, są i będą jedną z najciekawszych ozdób i czymś, co chętnie wybiera każda kobieta.

 

Najmodniejsze kolczyki skrzydła

Kolczyki skrzydła mogą mieć różne formy. Do najpopularniejszych należą wkręty, ale nie brakuje także modeli wiszących czy coraz chętniej wybieranych nausznic. Jeśli chodzi o sam styl kolczyków ze skrzydłami, najczęściej są to ażurowe ozdoby, dodatkowo zdobione kamieniami szlachetnymi, które podkreślają ich elegancję. Wiszące kolczyki skrzydła wyglądają bardzo lekko i szykownie, a ich wzór doskonale współgra ze swoistą dynamiką tego typu ozdób.

 

Jeśli zaś chodzi o wkręty ze skrzydłami – prezentują się wyjątkowo pięknie, ponieważ zwykle końcówka skrzydła skierowana jest ku górze ucha, co wyraźnie wpływa na postrzeganie kształtu twarzy, optycznie ją wydłużając i wysmuklając. Takie samo wrażenie robią nausznice. Kolczyki ze wzorem skrzydeł są niezwykle efektowne. Idealnie pasują do wieczorowych kreacji, ale ich lekkość i swego rodzaju swobodna – szczególnie w przypadku wkrętów – równie dobrze prezentuje się przy casualowych, ale przemyślanych i stylowych strojach.

 

Kolczyki skrzydła na prezent

Można mieć pewność, że będzie nimi zachwycona każda kobieta! Kolczyki skrzydła są niezwykle eleganckie, a zarazem bardzo modne i ponadczasowe. Mogą być delikatne lub nieco bardziej wyraziste, więc łatwo je dopasować do charakteru i stylu kobiety. Wyglądają pięknie w każdym wydaniu, zarówno złotym, jak i srebrnym, a dodatek drobnych klejnocików z pewnością przyspieszy bicie serca! Kolczyki ze skrzydłami mają w sobie ogromną klasę. Ciekawym wyborem są również kolczyki prostokąty. Warto sprawdzić różne modele, przejrzeć ofertę jubilerów internetowych, np. SAVICKI czy innego, by przekonać się, jak zachwycająco mogą wyglądać.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3