kolor wlosow test

TEST: Jaki kolor włosów pasuje do Ciebie?

by • 04/01/2018 • Na czasie, Psychotesty, Uroda, WłosyComments (0)9895

 

0-8 – WSZYSTKIE ODMIANY BRĄZU

Jesteś raczej odpowiedzialną i bardzo poukładaną dziewczyną, która wie, czego chce i nie musi oznajmiać tego wszystkiego światu. Cenisz sobie prostotę, szyk i elegancję. Nie ulegasz modzie i nowoczesnym konwenansom. W wolnych chwilach lubisz nadrobić książkowe zaległości, wybrać się do kina albo do teatru. Jesteś po prostu artystyczną duszą! Do Twojej osobowości pasują wszystkie kolory brązu, który podkreśli Twoje atuty i zalety, ale nie stłamsi Twojego charakteru. Wszelkie czekoladowe kolory na pewno idealnie sprawdzą się i zsynchronizują się z Twoją romantyczną i lekko melancholijną osobowością.

 

9 – 16 – BLOND LUB CIEMNY BLOND

Lubisz wyznaczać trendy i podążać za modowymi nowinkami. Cenisz sobie nowoczesność! Nie wyobrażasz sobie tygodnia bez zakupów. Lubisz dobrze wyglądać i wyrażać swoim strojem osobowość. Jesteś humanistką, estetką i pozytywnie nastrojoną do życia kobietą. Nie myślisz, co będzie jutro. Żyjesz chwilą! Do Twojej lekko zakręconej i pozytywnej osobowości pasować będzie kolor blond lub ciemny blond. Podkreślisz tym samym swój delikatny i dziewczęcy charakter. Rozpuszczone włosy blond to idealny look dla Ciebie!

 

17 – 24 – CZARNE LUB RUDE

Oj, nie lubisz stereotypów! Szybko się nudzisz, dlatego na Twojej głowie musi się dużo dziać. Chcesz być oryginalną, nietypową i jedyną w swoim rodzaju dziewczyną, która nie zginie w tłumie innych ludzi. Chcesz się wyróżniać, masz jasno wyznaczony plan, którego drogą podążasz w swoim życiu. Kontrastowe i mocne kolory to Twoje odcienie, dlatego najlepiej, gdybyś zdecydowała się na włosy w kolorze czarnym lub rudym. Masz mocną osobowość! Kolor musi więc do niej pasować!

 

OS

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525