Afro american urban guy. Rapper posing in cap and leather jacket on naked torso. Head tilted down. Rap culture lifestyle.

Bilety na koncerty hip-hop, których nie możesz przegapić

by • 25/03/2020 • Styl życiaComments (0)86

 

Polski rap i hip-hop mają się świetnie, o czym świadczą nie tylko zwrotne kariery artystów młodszego pokolenia, ale też niesłabnąca popularność jego weteranów, którzy nie zwalniają tempa wypuszczając krążek za krążkiem. Tego lata w trasę zupełnie nowym min-albumem wyrusza Peja, a świeże wydawnictwo w serii koncertów zaprezentuje też multiplatynowy Kękę. Wakacje to tradycyjnie czas festiwali, w tym ikonicznego dla rapowej publiczności Mazury Hip Hop Festiwal, który cieszy się niezmienną popularnością od prawie dwóch dekad.

 

Peja nadaje z przyszłości

Ikona poznańskiej sceny rapowej, znana scenie wielbicielom gatunku w całej Polsce, powraca z nową EP-ką, promowaną świeżutką trasą koncertowa, która 6 czerwca wystartuje w Poznaniu. Najnowsze wydawnictwo poznaniaka, który w 2019 roku dał fanom krążek G.O.A.T, mocno wpisuje się w obecny klimat społeczno-polityczny. „2050” nazwą, brzmieniami i tekstami ma nawiązuje do przyszłości, niepewnej i pełnej zagrożeń, co już dziś pokazują kryzys klimatyczny i utrzymująca się pandemia. to sam raper zapowiada, że krążek pokaże jego dobrze znaną fanom twarz bezkompromisowego artysty w sile wieku, a futuryzm w dużej mierze odzwierciedlą aranżacje. Mini-album ukaże się w ściśle limitowanej edycji 5020 sztuk, dostępnych wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej Peji. Poznański koncert będzie pierwszym, podczas którego materiał z „2050” będzie można usłyszeń na dużej, scenie, razem z kawałkami znanymi z wcześniej wydanych płyt G.O.A.T i 25_godzin. Peja wystąp 6 czerwca o godzinie 20:00 w klubie 2progi.

 

illegalnoise-specjalnyprojektdlamilosnikowhip-hopu12

 

Mr Kękę zaprasza

Każda z jego płyt pokryła się platyną, bilety na jego koncerty wyprzedają się na pniu, a w sieci jego utwory odtworzono już 130 mln razy. Kękę powraca z nową trasą koncertową promującą krążek Mr Kekę, będących piątym w jego trwającej blisko dwie dekady rapowej karierze. Tym razem obok tekstów o podtekście satyrycznym i prześmiewczym, do których przyzwyczaił swoich fanów, na nowym krążku nie zabraknie utworów refleksyjnych, a nawet gorzkich., Nowy album, jak sam mówi, to cala paleta emocji, od śmiechu i gniewu po łzy, a za jeg warstwę muzyczna odpowiadają producenci z polskiej czołówki, w tym PLN Beatz, Sergiusz czy Deemz. Na płycie nie zabraknie również gości , takich jak Paweł Domagała, Sebastian Riedel, Kasia Grzesiek, paluch czy Grizzlee, którzy wsparli Kękę swoim wokalem i tekstami. Kękę wystąpi w klubie Proxima w Warszawie w niedzielę 7 czerwca o godzinie 20:00. Bilety na koncerty hip-hop w stolicy i nie tylko znajdziesz w Internecie i kupisz online.

 

Mazury Hip-Hop Festiwal 2020

Fanom gatunku tego wydarzenia przedstawiać nie trzeba. Mazury Hip Hop Festiwal to najstarsza plenerowa impreza w Polsce poświęcona hip-hopowi, która w najbliższe wakacje odbędzie się po raz 19. Na festiwalowej scenie przez niemal dwie dekady wystąpili najważniejsi przedstawiciele nurtu w Polsce, a wielu artystów, którzy dziś stanowią jego czołówkę, debiutowało właśnie w Giżycku. Mazury Hop Hop Festiwal niezmiennie idzie z duchem czasu i oddaje scenę artystom, którzy w obecnej chwili wzbudzają najwięcej emocji wśród słuchaczy. Tegoroczny line up tworzą wiec Żabson, Sarius, Malik Montana, Young Igi, Kabe i Alcomindz, świetnie znani fanom nurtu trap. Naturalnym środowiskiem tych raperow jest sieć, co potwierdzaj setki tysięcy subskrypcji i dziesiątki milionów wyświetleń teledysków w serwisach video, zebranych w ciągu z,aledwie kilku lat muzycznej działalności. Mazury Hip Hop Festiwal 2020 odbędzie się w dniach 16-18 lipca w Amfiteatrze Twierdzy Boyen w Giżycku.

 

illegalnoise-specjalnyprojektdlamilosnikowhip-hopu13

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525