green

Konfitury na prezent ślubny

by • 27/08/2020 • ŚlubComments (0)1062

 

Kwiaty są zawsze mile widziane, ale z okazji ślubu warto pomyśleć także o tych praktyczniejszych upominkach. Dobrym pomysłem są weselne konfiturki – wyglądają atrakcyjnie, mają oryginalne smaki i można do nich dołączyć spersonalizowane życzenia.

 

Gustowny słoiczek w prezencie

Konfiturki weselne są w ozdobnych słoiczkach, elegancko opakowane, a do tego mamy szeroki wybór przeróżnych smaków, od tradycyjnych przetworów jak żurawina kresowa z pigwą, po bardziej oryginalne połączenia typu malina z migdałami albo mango z jabłkiem.

Smak dobieramy według własnego gustu, można też wybrać większy zestaw, złożony z konfiturek, słodkiego syropu oraz owoców w zalewie. Każdy taki zestaw można dowolnie skomponować, a całość zapakowana jest w stylowe opakowanie, które od razu nadaje się na prezent.

Dla swoich gości para młoda też może przygotować takie słodkie upominki, z podziękowaniem za przybycie na wesele.

 

Duże zestawy dla szczególnych gości

Dla gości o specjalnym statusie, jak rodzice oraz świadkowie, przygotować można skrzynkę ze słodkimi przetworami – tu również jest możliwość doboru ulubionych smaków. Skrzyneczkę z konfiturkami można wręczyć jako podziękowanie albo razem z zaproszeniem na ślubną uroczystość.

Na eterno.pl dostępnych jest kilka wariantów takich prezentów – oprócz słodkich przetworów mogą się w takich ozdobnych paczuszkach znaleźć także aromatyczne herbaty, sosy, miody, aromatyczne dodatki do potraw.

 

Spersonalizowane etykiety

Każdy taki prezent, niezależnie od tego, czy jest dla pary młodej, czy dla gości, zostaje opatrzony okolicznościową etykietką oraz dekoracyjną nakrętką. Treść etykiety klienci mogą wymyślić sobie sami, jest też do wyboru kilka różnych wzorów, jakimi ozdobione będą słoiczki oraz ich opakowanie.

Na skrzynkach z prezentem można umieścić dowolny nadruk albo grawerunek z życzeniami o podanej treści – tego typu zamówienia warto zgłosić odpowiednio wcześniej, tak by przesyłka na pewno dotarła na czas. Do prezentu można jeszcze dołączyć herbacianą pocztówkę z życzeniami i podziękowaniami – nadają się one także do udekorowania stołów weselnych. Grafikę herbacianej, ozdobnej pocztówki można dopasować do wystroju sali, wystarczy podczas składania zamówienia określić swoje preferencje.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.