empik

Konkurs Fotograficzny Empiku 2015 ruszył

by • 08/05/2015 • Styl życiaComments (0)1729

 

Empik i empikfoto.pl po raz kolejny startują z nową edycją KFE. Kochasz fotografię? Spróbuj swoich sił w portrecie lub fotografii ulicznej i stań do walki o wyjątkowo cenne nagrody, których łączna wartość to blisko 20 tys. zł.

 

6 maja ruszyła kolejna, VII już, edycja Konkursu Fotograficznego Empik. Organizatorzy zapraszają do udziału w konkursie przede wszystkim pasjonatów i amatorów fotografii, dla których wygrana może być niezłą szansą na poprawę swoich umiejętności i szlifowanie warsztatu. Swoje fotografie można przesyłać do 30 czerwca poprzez formularz na stronie konkursowej pod adresem www.empikfoto.pl/kfe. Uczestnicy mogą zmierzyć się w dwóch kategoriach tematycznych – Portrecie i Fotografii ulicznej, a zgłoszenie zawierać może maksymalnie trzy zdjęcia w jednej kategorii.

 

Ogłoszenie wyników nastąpi w drugiej połowie lipca, a nad nadesłanymi pracami pochyli się jury w składzie:
– Paweł Duma – fotograf i wykładowca Akademii Nikona,
– Maciej Zieliński – redaktor naczelny magazynu fotograficznego Digital Camera Poland,
– Krzysztof Basel – redaktor prowadzący serwisu internetowego o fotografii – fotoblogia.pl.

 

Szczegóły dotyczące konkursu, a także zdjęcia laureatów poprzednich sześciu edycji są dostępne na stronie KFE. Tam też można oddawać swoje głosy na wybrane prace, a każda z osób, która prześle swoje zgłoszenie lub zagłosuje na jedną z fotografii otrzyma kod uprawniający do 60% rabatu na dowolne odbitki w linii Premium lub Standard.

 

W tym roku łączna wartość nagród dobiła prawie do sumy 20 tys. zł. Jest o co walczyć, bowiem na laureatów konkursu czekają aparaty fotograficzne Nikon1 J5, profesjonalne monitory EIZO stworzone z myślą o grafikach, profesjonalne akcesoria fotograficzne, kursy i warsztaty w Akademii Nikona, prenumeraty magazynu Digital Camera, a także bony do wykorzystania na zakupy w serwisie empikfoto.pl. W tym roku, organizatorzy zdecydowali się uhonorować także specjalną Nagrodą Publiczności autora zdjęcia, które otrzyma najwięcej głosów internautów.

 

Zapraszamy do udziału w konkursie oraz głosowania na zgłoszone prace na www.empikfoto.pl.

 

plakat_1_m

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2