korektory pod oczy

Korektory, które musisz wypróbować! TOP8

by • 16/11/2015 • Makijaż, Na czasie, UrodaComments (2)5368

 

 

Bourjous – Healthy Mix

 

Produkt z popularnej i lubianej gamy Healthy Mix. Ten lekki korektor w tubce świetnie nadaje się w okolice oczu. Ma bardzo dobrą wydajność, świetnie trzyma się na twarzy, nie roluje pod oczami. Nie posiada mocnego krycia, dlatego możesz stosować go stopniowo, by uzyskać pożądany efekt.

 

Bourjois Healthy Mix

 

 

 

 

L’Oreal – True Match

 

Korektor z serii uniwersalnych. Nadaje się zarówno pod oczy (stosowany w niewielkich ilościach) jak i na wszelkie niespodzianki i przebarwienia na twarzy. Dobra trwałość i wydajność produktu sprawiają, że warto przymknąć oko na dość wysoką cenę.

 

Cena: ok. 35 zł

 

L'oreal True Match

 

Pin It

Related Posts

2 Responses to Korektory, które musisz wypróbować! TOP8

  1. Catrice? Bezapelacyjnie numer jeden! 🙂

  2. Elżbieta pisze:

    Nie małam za bardzo specjalnie pojęcia o korektorach który jak działa i do czego.Teraz mam wiedzę i mogę sobie dokonać wyboru.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525