facet 4

Rzucił cię facet? Liczymy korzyści!

by • 11/11/2017 • Związki & SeksComments (0)2313

 

Rzucił cię facet? A może to Ty w przypływie chwili i emocji postanowiłaś, że to koniec Waszego związku? Masz złamane serce? Nie potrafisz znaleźć sobie miejsca i masz wrażenie, że przeżywasz mały, prywatny koniec świata? Uratujemy Cię! Postanowiłyśmy policzyć korzyści (a uwierzcie, że jest ich dużo!), które płyną z tego, że nie jesteś już w związku. Co więcej, ile wniosków i pozytywów przychodzi wraz z rozstaniem i kiełkuje w przyszłości. Dlaczego zamiast płakać pod kołdrą, powinnaś chodzić z podniesionym czołem? Sprawdź!

 

Złamane serce i zawód miłosny kojarzą się nam od razu z negatywnym zjawiskiem i końcem wszystkich końców. Fakt, to czasami jedno z bardziej bolesnych, życiowych doświadczeń, ale mimo wszystko możesz też pomyśleć, że to cudotwórcza łaska i błogosławieństwo. Będziesz zaskoczona, jak o wiele silniejszą jesteś teraz osobą i jak wiele nauczyłaś się z obecnej sytuacji. Wiesz, jak najłatwiej się uzdrowić po rozstaniu z facetem? Zobaczyć wynikające z tego korzyści!

 

Nagle utwierdzisz się w przekonaniu jak wiele osób jest do Ciebie życzliwie nastawionych, lubi Cię i ma zamiar cię pocieszyć! W większości związków jest tak, że będąc z partnerem zamykamy się dla niego na cały otaczający nas świat. Zapominamy o rodzinie, przyjaciołach, dalszych znajomych czy zwykłym wybraniu się na imprezę, żeby poznać innych ludzi. W tej szczelnie zamkniętej pułapce tkwimy często kilka lat i zapominamy, że uczucie miłości krąży i przychodzi do nas nie tylko ze strony partnera. Po zerwaniu przyjaciele i rodzina stają się dla ciebie ludźmi najważniejszymi. Przypomnij sobie, że byli oni też przed twoim związkiem. Wniosek? Przyjaciele i rodzina będą z Tobą zawsze, więc miej dla nich czas i pielęgnuj z nimi więzi. Partner? Raz jest, potem go nie ma, a następny raz jest jeszcze inny.

 

Wreszcie możesz nauczyć się, jak żyć samemu! Brzmi okropnie? Wcale nie! Po długotrwałej relacji będziesz czuła się samotna, ale to w żadnym wypadku nie jest złe. Musisz być przygotowana, że w początkowej fazie po rozstaniu będzie to ciężkie, ale bardzo szybko uzmysłowisz sobie, że teraz już wiesz, jak być samą, nie będąc jednocześnie samotną. Nagle odkryjesz nowe zainteresowanie, postanowisz rozwijać swoją pasję, zaczniesz bardziej imprezować i odkryjesz, że życie i tamten związek był tylko początkiem czegoś nowego. Co więcej, jeśli odkryjesz siebie na nowo i nauczysz się ze sobą żyć, tym lepiej będzie Ci w kolejnej relacji. Zaufaj mi!

 

Gdy minie trochę czasu, zdasz sobie sprawę z przyczyn rozpadu związku! Im szybciej sobie to uzmysłowisz, tym lepiej dla Ciebie. To naprawdę przyjdzie z czasu! Nagle zaczniesz sobie przypominać najgorsze kłótnie, ostre wymiany zdań, wzajemne pretensje i zauważysz, że ten koleś naprawdę nie był Ciebie wart i można o nim szybko zapomnieć. Być może potrzebowałaś takiego życiowego kopa, żeby przejrzeć na oczy. Jeśli uporasz się z prawdą i tym, jak jest naprawdę, początkowy ból serca odejdzie szybko w zapomnienie, a Ty poczujesz się wreszcie wolna, uśmiechnięta i szczęśliwa.

 

Nauczysz się kochać! Każda lekcja miłości niesie za sobą kolejne tajemnice i wnioski, które zaowocują w kolejnych związkach. Nie każda relacja musi być trwała, ale w związku z każdym partnerem uczysz się o sobie czegoś nowe. W nowej sytuacji z nowym facetem zaczniesz myśleć bardziej o sobie, otworzysz się na uczucie, nauczysz się wyrażać siebie. Uwierz mi, że każdy kolejny związek będzie jeszcze pełniejszy i lepszy niż ten poprzedni, nieudany. Te wszelkie wnioski i konsekwencje, jakie wyniosłaś z poprzednich relacji, będą już na zawsze tkwić w twojej podświadomości.

 

Dowiesz się o sobie czegoś nowego! Przestań płakać i nie bądź przygnębiona! Kolejna korzyść to naprawdę fajne odkrycie. Po każdym większym i dłuższym związku oraz związanym z nim bolesnym rozstaniu, odkryjesz w sobie coś nowego. Jeśli naprawdę zależało ci na partnerze, będziesz solidnie analizować każde za i przeciw, swoje zachowanie i wszystkie sytuacje, które miały miejsce podczas ostatnich waszych dni. Nawet nie wiesz, ilu rzeczy się o sobie dowiesz: że jesteś silna i twarda, że potrafisz powiedzieć coś wprost, że jesteś asertywna itp. Itd. Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji, ale wypatruj tych rzeczy, które umocnią Ciebie jako człowieka.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525