facet 4

Rzucił cię facet? Liczymy korzyści!

by • 11/11/2017 • Związki & SeksComments (0)2243

 

Nareszcie wiesz, czego… nie chcesz i nie akceptujesz! Czasami naprawdę trudnym wyzwaniem jest przyznanie się przed sobą, czego się nie akceptuje i nie toleruje w tej drugiej osobie. Szczególnie w pierwszych, namiętnych związkach często przymykamy oczy na różnego rodzaju sytuacje, twierdząc i usprawiedliwiając partnera przed samą sobą, że dobrze zrobił, że ta praca jest dla niego dobra albo że w sumie jakoś to będzie. Nagle okazuje się, kiedy to głębiej przemyślisz, że w głębi duszy nie podobały ci się jego zachowania, to jak cię traktował, to w jaki sposób wyglądał wasz związek. Teraz już wiesz, kogo… nie szukać. To naprawdę cenna informacja! Mówię ze swojego doświadczenia!

 

Stałaś się silniejsza! Uznasz to za banalne? Może i tak, ale jakże istotne! Najpierw poczujesz, że tkwisz na samym dnie najgorszego etapu w twoim życiu. Ale potem, kiedy odbijesz się od niego i otworzysz skrzydła, ach, to najpiękniejsze po rozstaniu! Coś bezcennego! Coś, za czym jeszcze kiedyś będziesz tęsknić, będąc w drugim, kolejnym związku. Siła, energia i moc – poczucie, że możesz wszystko, że nic cię nie ogranicza i że życie stoi przed Tobą otworem. Magia!

 

Jesteś wolna dla kogoś innego! Czas na nowe doświadczenia! Przyjdzie ten moment, kiedy wreszcie zdasz sobie sprawę, że czas poszukać kogoś innego albo on sam przypadkiem stanie na twojej drodze. Jeśli na razie chcesz sobie męski temat odpuścić, nic w tym złego. W każdym z tych przypadków czekają na ciebie nowe doświadczenia. A to one kształtują i symbolizują nasze życie. Odnosi się to do naprawdę różnych kategorii w życiu: poznanie nowych ludzi, nowe hobby, przeprowadzka, nowa praca, zmiana fryzury/charakteru/stylu ubierania się. Wszystko to, ukształtuje cię na nowo! Poczujesz się jak nowo narodzona! Zobaczysz, jak pozytywna energia będzie od ciebie biła i zarażała wszystkich wokół! To naprawdę bezcenne, czego nikt (a w szczególności twój poprzedni eks-partner!) nie będzie ci mógł odebrać!

 

OS

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525