kursy dla kobiet

Kursy dla kobiet – postaw na samorozwój!

by • 18/12/2014 • Na czasie, Praca, Styl życiaComments (1)4012

 

Współczesne kobiety, nie licząc pracy, domu i odprowadzania dzieci do przedszkola, potrzebują chwili dla siebie. Oprócz wizyty w spa, kawy z przyjaciółkami czy imprezy do białego rana, chcą poszerzać swoje horyzonty, rozwijać się i posiadać szereg umiejętności miękkich. Kobiety z chęcią uczestniczą w wielu kursach, szkoleniach czy spotkaniach, idąc tym tropem przygotowaliśmy specjalnie dla was, zestawienie tych, które według nas są najciekawsze! Pamiętajcie, że Nowy Rok to idealna pora na zainwestowanie w swój własny rozwój! 2015 niech będzie rokiem pod hasłem: Inwestuję w siebie i swój rozwój! Przedstawiamy wam najciekawsze kursy dla kobiet!

 

KURS SZYCIA

Każda z nas chciałaby umieć uszyć sobie spódniczkę, podwinąć spodnie czy zmiejszyć sukienkę po zastosowaniu jednej z magicznych diet. W czasach kiedy sieciówki mają takie same rzeczy tylko z innym logiem, pragniemy uzyskać coś niepowtarzalnego, czego nikt inny nie będzie miał. No właśnie, w tym celu udajemy się na kursy szycia, która mają pomóc nam uzyskać coś o czym marzymy od dawna. Nic trudnego. Wybierz odpowiedni termin i zapisz się. Na początku nie musisz posiadać swojej maszyny, większość z ofert proponuje korzystanie z ich własnych. Jeśli mieszkacie w Krakowie lub w okolicach może zainteresować was ten kurs.

 

KURS GOTOWANIA

Jesteś znudzona codziennym gotowaniem tych samych potraw? Nie możesz patrzeć na ziemniaki i kotleta? Wybierz kurs gotowania odpowiedni dla Ciebie. Możesz wybrać jakąś bardzo egzotyczną potrawę, którą od zawsze chciałaś przygotować i zapisać się na kurs. Tam nauczą Cię wszystkiego od podstaw, a dodatkowo dowiesz się ciekawych rzeczy na temat wybranej przez Ciebie kuchni. Idealna szansa na poznanie ciekawych tajników gotwania, które będziesz mogła zaprezentować najbliższym. Bardzo ciekawie wygląda Szkoła Gotowania.

 

KURS STYLISTKI

Nie wiesz jak łączyć ze sobą kolory? Jaki masz rodzaj figury? Co nosić, a czego unikać? Ten kurs będzie idealny dla Ciebie. Jeśli interesujesz się choć trochę modą (a wiemy, że każda kobieta lubi fajnie wyglądać!) i chciałabyś dowiedzieć się jakie są najważniejsze trendy w danym sezonie, co jest koniecznym must have oraz zaczerpnąć kilku ciekawych informacji na temat historii mody – nie wahaj się. Dodatkowo taki kurs, może być idealnym rozwiązaniem dla osób, które chciałby w przyszłości pracować jako personal shopper. Z pełną odpowiedzialnością polecamy kursy dla kobiet i nie tylko, na KSA w Krakowie.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to Kursy dla kobiet – postaw na samorozwój!

  1. Elżbieta pisze:

    Dodatkowe umiejętności dla kobiet bardzo się przydają bo stwarzają możliwości zmiany zawodu.Świetnie,że takie kursy będą organizowane.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3