sjsj

Lakiery hybrydowe – zestawy dla początkujących

by • 07/01/2020 • Paznokcie, UrodaComments (0)244

 

Manicure hybrydowy skradł serca wielu kobiet na całym świecie. Być może i Twoje? Jeśli przymierzasz się do zakupu własnego zestawu do hybryd i do robienia paznokci samodzielnie, z całego serca ci to polecamy. Jeśli raz spróbujesz, przepadniesz bez reszty. Już nigdy nie pójdziesz na manicure hybrydowy do salonu. Bo po co, skoro możesz zrobić to w domu – zupełnie sama?

 

Nie martw się, jeśli jesteś osobą początkującą – nie musisz mieć do tego specjalistycznej wiedzy. Wystarczy trochę wprawy, która przyjdzie z czasem. Na sam początek musisz zaopatrzyć się tylko w dobry sprzęt, podstawowe akcesoria i lakiery hybrydowe. Zestawy są najlepszym wyjściem na początek. Co takiego oferują?

 

Lakiery hybrydowe – zestawy startowe do domowego użytku

Jeśli rozglądałaś się już wstępnie, przeglądając lakiery hybrydowe, zestawy startowe na pewno zwróciły Twoją uwagę. Przyciąga przede wszystkim ich kompleksowość. Niewielkie pudełko, w którym masz wszystko – dosłownie wszystko – czego potrzeba do manicure hybrydowego. Od bloczka polerskiego, aż po lampę LED. Ale zacznijmy od początku – co jest niezbędne do stylizacji hybrydowej?

 

Oczywiście lakiery, ale nie tylko. Lakiery hybrydowe działają na nieco innej zasadzie niż zwykłe i nie zasychają same na paznokciach. Dlatego potrzebna jest specjalna lampa UV/LED, aby je utwardzić. Oprócz tego niezbędny jest także cleaner – na początku do odtłuszczenia płytki, ale też do przetarcia lakieru na sam koniec. Kiedy pojawi się solidny odrost będzie trzeba zmyć hybrydę zmywaczem z acetonem. Pozostają także drobne, ale bardzo ważne akcesoria.

 

Zestawy hybrydowe to nie tylko lakiery!

Musisz dobrze przygotować swoje paznokcie, zanim nałożysz na nie lakiery hybrydowe. Zestawy startowe zawierają wszelkie niezbędne do tego produkty. Papierowym pilniczkiem wyrównasz kształt paznokci, a bloczkiem polerskim zmatowisz płytkę. To bardzo ważne, ponieważ wpływa na trwałość lakieru. Następnie należy przetrzeć paznokcie cleanerem, żeby je odtłuścić. Na tym etapie bardzo przydatne są bezpyłowe waciki, które nie pozostawią włosków i paprochów na paznokciach.

 

Wszystkie opisane produkty znajdziesz w zestawie startowym. Widzisz już, że ważne są nie tylko lakiery hybrydowe. Zestawy muszą zapewnić ci także wszelkie dodatkowe akcesoria. Skoro dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z hybrydami, nie możesz tak naprawdę wiedzieć, co będzie ci potrzebne. Nawet, jeśli próbowałaś sama się szkolić, nie masz na tyle doświadczenia. Dlatego wyręczają cię specjaliści!

 

Manicure z zestawem lakierów hybrydowych

Jeśli twoje paznokcie są już przygotowane, w końcu nadszedł czas na lakiery hybrydowe! Zestawy zazwyczaj zawierają bazę, top oraz jeden lub kilka lakierów kolorowych. Na początek paznokcie malujesz bazą, nakładając jej cienką warstwę. Następnie utwardzasz pod lampą, zgodnie z czasem podanym przez producenta. Od razu po wyjęciu dłoni malujesz paznokcie lakierem kolorowym i znów go utwardzasz.

 

W zależności od koloru oraz napigmentowania lakier będzie wymagał pomalowania jedną lub dwoma warstwami. Ostatni etap malowania to wykończenie topem i utwardzenie. Po wyjęciu dłoni spod lampy wystarczy przetrzeć paznokcie cleanerem – tak jak na początku. I gotowe! Nie musisz już czekać aż lakier wyschnie, ani uważać, żeby niczego nie dotknąć. Jeśli jeszcze do dziś miałaś wątpliwości, czy warto kupić lakiery hybrydowe – zestawy i ich możliwości powinny je całkowicie rozwiać!

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3