alohacover

Logo T-shirty – wyraź siebie!

by • 06/07/2014 • Moda, TrendyComments (0)2044

 

Od kilku lat t-shirty i koszulki z napisami, powiedzonkami, żartami czy fajnymi obrazkami królują na ulicach wszystkich polskich miast. Każda z nas lubi nosić oryginalne ciuchy i odróżniać się od innych. Nie ma więc nic lepszego od fajnego, markowego t-shirtu, który będzie zawierał mocny i chwytliwy przekaz. W dzisiejszych czasach obserwujemy silną potrzebę wyrażenia siebie słowem czy obrazkiem – t-shirt jest świetną okazją do tego, aby to zrobić. Jakie t-shirty są modne? Co warto nosić? Dlaczego je tak kochamy?

 

T-shirty z popularnych sieciówek straciły na wartości. Oryginalne koszulki stały się dla obecnego pokolenia stylem życia. Nic dziwnego, że padło akurat na tę część garderoby. Koszulka rzuca się w oczy jako pierwsza, może być szansą do wyrażenia swoich poglądów czy aktualnych trendów. Powierzchnia, jaka znajduje się na materiale klasycznego t-shirtu, stała się okazją do manifestowania i wyświetlania na nim przeróżnych komunikatów. Na rynku internetowym, w wielu sklepach designerskich można znaleźć naprawdę potężną ilość oryginalnych koszulek. Jesteś fanem czasów PRL-u albo utożsamiasz się z kulturą hip-hopu? Każdy z nas może znaleźć coś dla siebie.

 

Logo, czyli główne clue każdej koszulki, możemy dopasować do każdej osoby, do jej unikalnych cech i stylu życia. Są one niezwykle popularne, ponieważ za pomocą hasła czy obrazka, jesteśmy w stanie przedstawić swoje przekonania i poglądy. Koszulki z wyrazistym logo (pisząc logo, mamy na myśli zarówno obrazek, jak i słowa) pokazują również to, z kim dana osoba się utożsamia: może to być program telewizyjny, wybrany zespół muzyczny albo każdy inny towar. Moda na oryginalne t-shirty nie wzięła się znikąd. Każdy z nas może za pomocą kilku słów wyrazić swoje poczucie humoru albo życiowe motto.

 

Pokolenie XXI wieku odczuwa silną potrzebę ekspresji. Firmy, które można określić mianem designerskie postanowiły więc pomóc nam, konsumentom w wyrażeniu siebie. Niektóre logo t-shirty mogą więc przedstawiać motyw picia jako alkoholu, jako formy spędzania przez nas wolnego czasu. Inne z nich mogą wyrażać poglądy polityczne albo takie, które dotykają kontrowersyjnych tematów na czasie. Może się więc wydawać, że dzisiejszy świat i kultura nie wyobraża sobie już miejsca bez takich koszulek, które stały się w pewien sposób osobistą reklamą każdego człowieka.

 

Firmy zajmujące się tworzeniem takich koszulek w Polsce odnoszą niesamowity sukces na rynku zagranicznym. Areta i Karolina, Polki tworzące firmę Local Heroes produkują ciuchy, które noszą takie gwiazdy jak Rihanna czy Justin Bieber. Ich firma również odnosi międzynarodowy sukces. Produkują koszulki ze świetnymi logami, które pokochał cały świat.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525