hallmakija

Czarownica – makijaż na Halloween w 10 minut

by • 21/10/2018 • Makijaż, UrodaComments (0)445

 

Zaskakuj, strasz, magnetyzuj tej nocy. To niezwykle łatwe z make-upem czarownicy, który stworzysz z pomocą kilku prostych patentów.

 

Policzki wyglądające jak pokryte smołą, fioletowe, magnetyzujące powieki, usta pomalowane na czerń absolutną. Jeśli chcesz wyglądać jak prawdziwa czarownica, ten makijaż bez problemu stworzysz sama kosmetykami, które stosujesz na co dzień. Poznaj kilka magicznych tricków, które pozwolą Ci wyczarować prosty makijaż na Halloween!

 

Przydymione powieki

Czarną kredką wypełnij niedbale powieki. Trzymaj ją równolegle do nich, dzięki czemu bardzo łatwo pomalujesz oczy. Jeśli jest zbyt miękka, włóż ją na minutę do zamrażalnika. Ten trick zawsze działa. Narysuj nią też kreski w dolnych liniach rzęs i rozetrzyj pędzelkiem. Następnie czarny cień rozprowadź pędzlem kolistymi ruchami w załamaniu powiek. Palcem nałóż na nie fioletowy cień, dzięki czemu stworzysz intensywną plamę koloru. Na koniec użyj maskary, która wydłuża rzęsy i dodaje im objętości.

 

Magiczne modelowanie twarzy

Żebyś przez całą noc wyglądała jak czarownica, makijaż musi być trwały. Dlatego na początek nałóż na cerę podkład matujący o przedłużonej trwałości. Centralne partie twarzy – skórę pod oczami, brodę i nos rozświetl korektorem, a następnie utrwal cały makijaż pudrem. Najlepiej aby był matujący, ale transparentny.

Teraz przekonasz się, że to naprawdę prosty makijaż na Halloween. Żeby stworzyć efekty specjalne nie musisz używać farb do charakteryzacji. Wystarczą zwykłe cienie do powiek, których użyjesz zamiast brązera. Chłodnym cieniem zaznacz kości policzkowe, czoło, żuchwę, a ciemniejszy nałóż cienkim pędzlem do cieni po bokach nosa i pod kości policzkowe.

Żeby makijaż nie był zbyt ciężki, dodaj skórze blasku – pod kości policzkowe, na brodę i nad wargami nałóż rozświetlacz. Teraz, mimo że wyglądasz już jak czarownica, makijaż nadal jest lekki i zmysłowy.

 

Usta jak z horroru

Efekt smoły na ustach uzyskasz łatwo dzięki czarnej kredce do oczu. Sprawdzi się lepiej niż czarna szminka, bo pozwoli precyzyjniej obrysować usta. Następnie  wklep w wargi fioletowy cień. Najlepiej aby był kremowy i błyszczący, dzięki czemu stworzysz ciekawy i trójwymiarowy kontrast dla matowej kredki na ustach. W ten sposób mimo że będziesz wyglądać upiornie jak czarownica, makijaż zyska jednak trochę efektu glamour.

Pora na coś, co musi posiadać każda czarownica – makijaż, którym stworzysz magiczne znaki na skórze. Wykorzystaj moc czarnej magii i jej symbolikę i narysuj odwrócone trójkąty. Najlepiej dwa, rozmieszczone symetrycznie na twarzy, na przykład na czole przy nasadzie nosa i na brodzie. W tych miejscach najdłużej wytrzymają w trakcie szalonej i nieskończenie długiej nocy. Prosty makijaż na Halloween a’la czarownica jest już gotowy!

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525