manicure instagram

Manicurowe inspiracje na Instagramie!

by • 25/01/2015 • Instagram, Paznokcie, UrodaComments (0)8492

 

Ostatnimi czasy manicure stał się sztuką i okazją do wyrażenia siebie, swojej osobowości na paznokciach. W Internecie aż roi się od profili manicurzystek (lepszych i gorszych), które mogą stać się naszą inspiracją. Nieważne, czy dopiero zaczynasz zabawę z nailartem czy już robisz to od dawna, każdy znajdzie tu i wyłuska coś dla siebie. Jeśli chcecie być na bieżąco i śledzić najnowsze trendy w manicure, musicie zacząć śledzić te profile na Instagramie. To prawdziwe kopalnie pomysłów!

 

CHALKBOARD NAILS

Zdaniem najlepszych portali typu lifestyle w Stanach Zjednoczonych to jedna z najlepszych artystek – manicurzystek na Instagramie. Poleca się jej dzieła szczególnie dziewczynom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z manicurem. Na jej profilu znajdziecie masę zdjęć, tutoriale i różnorodne inspiracje, które napędzają artystkę do działania. Chalkboard Nails to kopalnia pomysłów! Followujcie, bo naprawdę warto! Gorąco polecamy!

 

chalk

 

SO_NAILICIOUS

Jeśli lubicie szaleć, jesteście odważne w swoich paznokciowych stylizacji to profil So_Nailcious jest stworzony dla Was! Każdego dnia otrzymacie od jego autorki kolejne manicurowe inspiracje. Styl glamour, rock, Glitter jest jej szczególnie bliski. Piękne fotografie sprawiają, że marzy się o tym, aby mieć takie paznokcie jak autorka Nailicious!

 

nailicious

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2