love couple para

Podejrzewasz, że on cię zdradza? Sprawdź to!

by • 05/11/2014 • Związki & SeksComments (0)2057

 

Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że twój ukochany facet cię zdradza? O nie, na to nie pozwolimy! Jeśli jednak nie masz na to niezbitych dowodów, musisz trochę nad tą sprawą popracować. Istnieje kilka wyjść z tej sytuacji: chcesz go pogrążyć, chcesz upewnić się, że plotki nie mają w rzeczywistości żadnego pokrycia lub marzysz o tym, aby złapać go na gorącym uczynku. Nieważne, jaki masz plan! Trzeba go zdemaskować! Co robić, kiedy masz podejrzenie, że on nie jest wobec Ciebie fair? Podpowiemy ci, jak działać szybko i skutecznie.

 

NIETYPOWE ZACHOWANIE

Jedną z rzeczy, która pomoże ci ustalić, jak jest naprawdę, to obserwowanie jego zachowania. Czy wszystko jest po staremu? A może nagle trochę bardziej niż zwykle zaczął o siebie dbać? Siedzi do późna w pracy, tłumacząc się nawałem zadań? Zaobserwowałaś, że ostatnio jakoś chętniej wychodzi sam z kumplami? Niestety, jeśli na któreś z pytań odpowiedziałaś twierdząco, może okazać się, że masz powody do niepokoju.

 

RACHUNEK SUMIENIA

Punkt drugi tyczy się Ciebie, jako kobiety i jego partnerki. Co byś zrobiła, gdyby to okazało się prawdą? Istnieje wiele różnych osobowości, charakterów, ludzi, którzy różnie radzą sobie z rozczarowaniami i zawodami. Postaraj się przyznać przed sobą, jak zachowałabyś się albo co byś zrobiła, gdybyś wiedziała, że twój facet cię zdradza? Szukaj w międzyczasie dowodów, ale bądź przygotowana na najgorsze.

 

ZASTANAWIAJ SIĘ I ANALIZUJ

Nie ulegaj emocjom i nerwom! Jeśli wpadniesz na jakiś trop, nie wyskakuj od razu do niego z pretensjami. Przygotuj się na taką rozmowę! Zastanów się dwa razy nad tym, co zrobisz. Jeden ślad może jeszcze niczego nie potwierdzać. Nie zachowuj się jak paranoik. Tym bardziej, że twój facet w pierwszej chwili możesz starać się z tego wykręcić i przekonać cię do siebie. A co, jeśli nie będziesz miała żadnego asa w rękawie? Zbieraj dowody i jeśli to prawda, przygotuj się na małą wojnę. To ty będziesz górą! A on nie będzie dorastał Ci do pięt! Możesz zasięgnąć też języka u jego przyjaciół czy waszych wspólnych znajomych. Może oni wiedzą coś, co niestety umknęło twojej uwadze. Grunt to skrupulatna analiza sytuacji!

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525