garnt

Męskie stroje na ślub i wesele

by • 25/07/2016 • ModaComments (0)2074

 

Smokingi, fraki i surduty niektórym mogą kojarzyć się z zamierzchłą przeszłością, ale prawdziwi szykowni panowie wiedzą, że ideały nie przemijają nigdy. Mężczyzna w smokingu to symbol elegancji, a gustowny frak lub surdut mogą złamać codzienną rutynę i zmienić każdego gentlemana w prawdziwego lwa salonowego.

 

Frak, surdut i smoking nie odeszły w niepamięć – wracają teraz na sale balowe i weselne sprawiając, że wszyscy odkrywamy ich nieprzemijalny urok. Dojrzały pan we fraku to synonim dobrego gustu, a młody gentleman w smokingu potrafi podbić niejedno niewieście serce. Od stroju zależy bardzo wiele, a szczególne okazje są pod tym względem wyjątkowo wymagające. Klasyczny garnitur to oczywiście zasłużony bywalec każdej podniosłej ceremonii, ale czasami warto sięgnąć po odświeżającą odmianę i zaprezentować się w stroju, który całkowicie odmieni wizerunek i styl swojego posiadacza.

 

Dla panów zdecydowanych na taki krok oferujemy smokingi różnych typów – od klasycznych, które nawiązują do strojów wieczorowych sprzed lat, po nowoczesne, które wyznaczają całkiem nowe trendy, bazując na sprawdzonych standardach. Ta sama zasada przyświecała nam przy projektowaniu fraków i surdutów – przygotowaliśmy kolekcję, która spełni oczekiwania zarówno mężczyzn zapatrzonych nostalgicznie w dawny szyk angielskich lordów, jak i wywoła zachwyt w oczach panów pragnących wyglądać niebanalnie oraz nowocześnie.

 

Przy produkcji naszych strojów wieczorowych korzystamy z tkanin i dodatków najwyższej jakości. Smoking to strój luksusowy i nie ma tutaj miejsca na żadne półśrodki. Doskonałe standardy wykonania oraz wykorzystanie odpowiednich surowców to część sekretu, dzięki któremu jesteśmy w stanie tworzyć stroje wyglądające tak pięknie. Surduty i fraki dla eleganckich panów to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby wyróżnić się z tłumu. Te unikalne kostiumy wizytowe mogą być idealnym sposobem na oryginalny strój w dniu ślubu. Modni panowie coraz częściej stają przed ołtarzem w smokingu, który pełni podobną rolę, niczym bogata suknia ślubna – wyróżnia młodego małżonka spośród zaproszonych gości i sprawia, że oczy wszystkich zwrócone są właśnie na niego. W naszej ofercie znajdują się fraki, surduty i smokingi w różnych fasonach i kolorach – również tych odważniejszych i awangardowych – śnieżna biel, gorąca czerwień lub szykowny granat pozwolą odpocząć nieco od nieśmiertelnej czerni i zagwarantują unikalny styl, do którego dąży każdy miłośnik współczesnej mody męskiej.

 

Modini.pl – smokingi, surduty i fraki

 

garn3 2garn 1garn

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3