metalmania

Metaliczny połysk – trend w modzie!

by • 03/11/2014 • Moda, TrendyComments (0)2885

 

Metaliczne ubrania to zdecydowany hit tegorocznej jesieni i zimy. Nie kojarzą się one już z dyskotekowym klimatem lat osiemdziesiątych, dziś nosimy je na co dzień. Zakładamy je do casualowych stylizacji, nadając im wyrafinowania i nonszalancji.

 

Metaliczny błysk, jeden z wiodących trendów wiosenno-letniego sezonu, dopiero tej jesieni zadomowi się na dobre. Na wybiegach trwa alchemia barw złota, srebra, czerwieni i fioletu. Kreacje projektantów mienią się kolorami metali i inspirują nas do tego z czym je najlepiej łączyć!

 

This slideshow requires JavaScript.

 

Nie masz pomysłu w co się ubrać na randkę? Załóż klasyczne czarne spodnie, do tego zwykłu top, a w pasie przewiąż cięzki metaliczny pasek, cała stylizacja stworzy wrażenie mocno przemyślanej i idealnej na wieczorne spotkania! Chcesz się wyróżnić w pracy, wybierz jedną z spódnic, które oferują sieciówki, możesz być pewna, że nie zostaniesz niezauważona.

 

This slideshow requires JavaScript.

 

Najlepszym połączeniem jest zestawienie metalicznego połysku z z prostym i wyrazistym fasonem. Dla osób, które nie są zwolenniczkami błysku od stóp do głów pozostaja metaliczne dodatki, które są w stanie totalnie zmienić naszą stylizację.

 

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525